Java Developer | 5000-8000Kč/MD rate, dle seniority

Jsme bankovní institucí působící na českém a slovenském trhu finančních služeb. Specializuje se na bankovní služby pro fyzické osoby a podnikatelské subjekty.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
8 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Integra EMEA
  • Praha - Radlická, 3 dny onsite/2 dny offsite

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Vývoj backend a frontend aplikací na JSF + 3. úroveň podpory Java aplikací a správa interních frameworků pro vývoj těchto aplikací na platformě Java EE.

POŽADAVKY:

  • Pokročilá znalost jazyka Java, OOP a návrhových vzorů
  • Velmi dobrá orientace v technologiích Java EE platformy
  • Praktické zkušenosti se Spring frameworkem
  • Znalost frameworku JSF znalost UML, XML, JSON, HTML, JS
  • Anglický jazyk (porozumění technické dokumentaci)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java Spring JSF

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Stabilní spolupráce v perspektivním oboru
  • Samostatnou, zajímavou a kreativní práci v přátelském kolektivu
  • Podnětné pracovní prostředí
  • Možnosti osobního, odborného růstu
  • Pružná pracovní doba, pondělí - pátek
  • Moderní pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností – Praha metro Radlická

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 5 000 - 8 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha - Radlická, 3 dny onsite/2 dny offsite