Java Backend Developer

Hledáme Java Backend developera pro vývoj aplikací a služeb digitálního bankovnictví.

  • Plný úvazek
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Budete pracovat na vývoji webových aplikací a nových opakovaně použitelných služeb.

Aby byla zajištěna funkčnost nových aplikací, budete integrovat stávající backendové systémy banky.

Ve spolupráci s agilním týmem složeným z business odborníků, architektů, vývojářů i specialistů provozu aplikací budete vytvářet komplexní řešení pro funkce a procesy digitálního bankovnictví.

Očekává se alespoň 4-letá praxe, znalost Java, J2EE, Spring. Zkušenosti s vývojem webových služeb (REST/XML/SOAP), testováním jednotek a modulů a také znalost databází (Oracle).

Vítaná je rovněž zkušenost s cloudovými technologiemi a CI/CD.

Práce je na HPP s Home Office 50%.

Firma nabízí mnoho skvělých benefitů jako například 6 týdnů dovolené, 6 sick days a až 30 dní placené nemocenské.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Java developer

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 90 000 - 110 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha