JAVA vývojář

Hledáme kolegu pro našeho klienta - Českou Spořitelnu, budete mít možnost pracovat na mobilní aplikaci pro firmy – George for Business. V tribu staví technologická řešení pro podnikatele a firmy. Triby pracují agilně, v týmech složených z business a IT kolegů. Budete pracovat s Kotlin, Java, SpringBoot, React, REST API, Kafka, GitHub, Jira, Azure, Openshift,Kubernetes....

Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
145 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

  • Spolupráce s ostatními softwarovými inženýry v rámci Spořitelny i skupiny ErsteGroup při identifikaci problémů a vytváření efektivních řešení.
  • Návrh a vývoj webových aplikací pro firemní zákazníky v cloudové infrastruktuře (Azure).
  • Návrh softwarového řešení pomocí nejmodernějších technologií a přístupů založených na microservisní a event-driven architektuře.
  • Vylepšování zákaznické zkušenosti firemních klientů.
  • Implementace technických inovací se zaměřením na zvýšení výkonnosti a efektivity software inženýringu vně tribu i Spořky.
  • Aktivní účast na všech fázích Secure Software Development Life Cycle.
  • Přispívání do QA tvorbou automatizovaných testů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Praxe:
    5 let

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Kotlin Java SpringBoot React REST API Kafka GitHub Jira Azure Openshift Kubernetes ElasticSearch PostgreSQL MongoDB Docker

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zázemí velké firmy s duší Startupu - mrkni na názory zaměstnanců:
  • Principal engineering s.r.o. - očima zaměstnanců – Atmoskop.cz
  • Máme zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Chceme Tě co nejlépe poznat a pracovat s Tebou individuálně
  • Nabízíme Ti rozvoj, a to nejen pomocí projektu, ale i pomocí vzdělávacích akcí, meetupů
  • Naše IT kurzy se slevami
  • Možnost objednání Multisport karty
  • Car sharing
  • Možnost zapůjčení pracovního zařízení - notebooku, mobilního telefonu
  • Možnost využití našeho Hubu

Proč si vybrat tuto nabídku

- 20% času můžete věnovat non-delivery aktivitám (vzdělávání/technický dluh) - Práce s AI nástroji (ChatGPT, GitHub, Copilot). - hybridní režim spolupráce - 2 dny v kanceláři první měsíc, po zapracování možno 1 den v týdnu kancelář Spolupráce: Všichni v týmu táhnou za jeden provaz, pracuje se se zpětnou vazbou. Vzdělávání: Prostředí v tribu je dynamické. Rádi zkouší a následně adoptují efektivní technologická řešení. Ownership: Od řešení nedávájí ruce pryč. Neustále jej zlepšují a stojí si za ním.

Informace o pozici

Mzda 145 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 4
Termín nástupu 05.02.2024