Senior Big Data Developer #Java

Hledáte práci, která vás bude nejen bavit, ale i neustále posouvat dopředu? ???? Připojte se k našemu týmu jako Senior Java programátor/ka a staňte se klíčovým hráčem v rozvoji naší přední datové platformy. ???? Denně se budete podílet na komplexním zpracování dat - od jejich sběru, přes transformaci v reálném čase s využitím Kafka, Flink a Spark, až po efektivní uložení v Hadoopu a NoSQL databázích. ????

Úroveň
  • Senior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co vás denně čeká:

  • Připojte se k nám a rozvíjejte naši datovou platformu.
  • Starejte se o data od jejich vzniku až po jejich uložení a zpřístupnění.
  • Čeká vás transport dat (Kafka), jejich zpracování (Flink a Spark) a uložení (Hadoop a různé NoSQL databáze).

S jakými technologiemie pracujeme:

  • Programujeme především v jazycích Java, Scala, Kotlin..
  • Využíváme technologie jako Hadoop a Kubernetes.
  • Z databází pracujeme nejčastěji s HBase, Druid, Hive, Clickhouse, Impala, Solr a Aerospike.
  • Technologie kolem Machine Learningu – TensorFlow a Kubeflow

Co budete potřebovat za znalosti/dovednosti:

  • Jste seniorní vývojáři a máte za sebou projekty v Javě/Scale/Kotlinu.
  • Důležitý je zájem o nestereotypní pracovní úkoly a touhu neustále se rozvíjet v oblasti Big Data frameworků a streamového zpracování.

Info o týmu:

  • Většinu našeho týmu tvoří zkušení programátoři s mnohaletou praxí.
  • Velkou výhodou je možnost kombinovat vývojářskou práci s data science v rámci denní spolupráce s naším výzkumným oddělením, které je jedno z největších v ČR.
  • V tomto týmu máte skvělou příležitost učit se od těch nejlepších a sledovat nejnovější trendy ve zpracování dat.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer Kotlin developer

Základní dovednosti

Java Kotlin Scala

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Pet Friendly Office
  • Neformální prostředí
  • Stravenkový paušál
  • Volno navíc
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fit díky Multisportce
  • Podporujeme rodiny
  • Technika na přání
  • Cafeterie
  • Interní vzdělávání

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno