Java vývojář Praha | IČO

Java vývojář | Praha | 3 dny onsite, 2 dny offsite | IČO | 8000MD rate

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Podílet se na vývoji zcela nových Java aplikací v mikroservisní architektuře (Java 11, Spring Boot 2.x) od začátku až po jejich nasazení
  • Spolupracovat na návrhu architektury nového systému
  • Používat integrační technologie jako např. Apache Kafka
  • Používat relační databáze (Oracle, PostgreSQL) ale i noSQL jako je ElasticSearch
  • Aplikaci nejen jednou vyvinout, ale i následně rozvíjet a na základě zpětné vazby kontinuálně vylepšovat

POŽADAVKY:

  • Rozumíte obecným principům vývoje, sítí a databází
  • Máte praxi z vývoje komplexních aplikací v týmech
  • Se chcete nadále rozvíjet a učit novým věcem
  • Ovládáte Java Spring backend, GraphApi a Postgres
  • Znalost práce s Codker kontejnery s platformou Openshift/Kubernetes
  • MS Teams GraphAPI, MS Azure, MS Communiaction Services

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Stabilní spolupráce na dlouhodobém projektu
  • Samostatnou, zajímavou a kreativní práci v přátelském kolektivu
  • Možnost práce z domova dle domluvy

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 160 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha