JavaScript vývojář pro agilní projekty

Enehano Solutions je mladá a rychle rostoucí společnost, která v sobě kombinuje propojení IT a businessu se zaměřením na oblast Salesforce, CRM, marketingu a digitálních technologií. Naše projekty v ČR, Německu a USA jsou řízeny agilně a spolupráci na nich umožňujeme i formou home office.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

V rámci rozšíření našeho týmu hledáme šikovné a komunikativní JavaScript programátory na projekty pro zákazníky ze sektoru: bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace a další TOP 100 firmy v ČR i ze zahraničí (USA, Německo). Zároveň vám můžeme nabídnout možnosti školení, certifikací a pro ty nejlepší možnost vycestovat na zahraniční IT konference.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Javascript developer

Základní dovednosti

JavaScript HTML CSS frameworky Ember - případně nový Angular implementace REST API´s Bitbucket

Výhodou

Zkušenosti s integračními projekty Zkušenosti s návrhem systémů

Softskills

Komunikativní povaha Ochota učit se novým věcem

Jazyky

Česky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Bezva parta mladých a kreativních lidí
  • Flexibilní a inspirující „start up“ prostředí, ale i zázemí fungující firmy
  • Placené certifikace a školení
  • Pro nejlepší specialisty jsou k dispozici poukazy na zahraniční IT konference
  • Možnost půjčení firemního BMW Z4 roadster na víkend ZDARMA
  • Vstup na JavaDays konferenci ZDARMA
  • Možnost růstu na pozici IT architekta/team leadera.
  • Férové finanční ohodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Nabízíme dlouhodobou i krátkodobou spolupráci na HPP i IČO - vše dle vašich preferencí / Děláme velmi zajímavé projekty, dodáváme např. do Silicon Valley / Budete u nás pracovat s nejnovějšími technologiemi a přístupy v celosvětovém měřítku / Máme uplatnění i pro absolventy s praxí během studia / Nemusíte nastoupit ihned, dáme vám prostor dodělat, co potřebujete / Uplatníme vás s angličtinou i bez / Jsme tým lidí, kteří si na nic nehrají, jsou nadšeni do své práce a budování nových věcí.

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha/odkudkoli