Zkušený React developer

Momentálně hledáme zkušeného React developera, který by se připojil do našeho týmu. Zakázek je víc a víc a my už zase potřebujeme posilu. Stává se pravidlem, že k nám každý měsíc někdo přibyde, tak chyť příležitost za pačesy a dej nám o sobě vědět.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co s námi budeš dělat

  • Tvořit moderní mobilní a webové aplikace pro české startupy a další klienty
  • Vyvíjet front-end pro různorodé projekty od microsite, přes e-shopy, až po prémiové weby
  • Komunikovat a sdílet zkušenosti s ostatními členy týmu
  • Spolupracovat s designery a backendisty, aby byl výstup perfektní

Bez čeho se neobejdeme

  • Vynikající znalost HTML + CSS včetně preprocesorů (SASS)
  • Znalosti ES6 a moderních trendů v JavaScriptu
  • Znalost frameworků React, ideálně i React Native
  • Máš grafický cit pro výsledný vzhled produktu
  • Máš zkušenosti s performance tuningem
  • Figma je tvůj kámoš

Budeme nadšení, když

  • Jsi nadšený vývojář i mobilních aplikací v React Native
  • Budeš chtít komunikovat s klienty
  • Jsi open-minded a chceš se vzdělávat

Za tvoje superschopnosti ti nabízíme

  • Pracovní set a gadgety dle tvých preferencí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Benefity jako kredity na Uber, vzdělávání formou kurzů a školení
  • Aplikace 1Password pro management hesel pro týmové i osobní účely
  • Multisport karta
  • Pravidelné firemní akce a aktivity (grilovačky a výlety)

Typ spolupráce: Práce na full-time, nebo part-time. Obojí full remote.

V případě zájmu nám neváhej napsat. Ukázka prací, vyladěné CV nebo odkaz na LinkedIn profil nám určitě s rozhodováním pomůže.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Javascript developer React developer

Základní dovednosti

SASS CSS HTML 5 React JS ES6

Výhodou

Vue.js React

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zbrusu nový office v pražských Holešovicích
  • Espresso, cappuccino, flat white, latte nebo espresso tonic? Jasně! ☕️
  • Nekonečný refreshment v podobě ledového pití, ovoce a zmrzlin
  • Parádní chill zóna, kde můžete sledovat Netflix, relaxovat apod.
  • Dog friendly office

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Full remote