Full-stack developer (Node.js, React, TypeScript) - lze i remote

V rámci našich aktivit uvnitř skupiny V-Sharp Ventures SE spouštíme nové projekty, například květinářství 2.0. (webovou aplikaci pro rychlý výběr a nákup kytic), prodej hotovek ad. Naše řešení stavíme na multitenantní e-commerce platformě postavené na bázi microservices. Používáme v produkci API vrstvu GraphQL.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jak u nás funguje vývoj:

  • používáme agilní vývoj a práci trackujeme v JIRA
  • commitujeme na GitHub a domlouváme se přes Slack
  • deployment do stagingu i produkce na AWS ECS je automatizovaný přes CircleCI a Docker
  • píšeme integrační testy a používáme Typescript

 Co bude náplní Tvojí práce:

  • rozvoj a údržba backendu na bázi microservices a serverless na AWS, psaných v Typescriptu
  • rozvoj a úprava GraphQL vrstvy pro API a komunikaci mezi službami (GraphQL, Apollo GraphQL a stitching)
  • spolupráce s frontend devs při řešení API vrstvy
  • implementace integrací s in-house službami nebo třetími stranami (typicky webhooky nebo API calls)
  • možnost "osahat" si práci full-stack (frontend postavený na React s UI knihovnou a Apollo GraphQL pro komunikaci s API)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Javascript developer

Základní dovednosti

Javascript Node.js Docker AWS React

Výhodou

Typescript GraphQl REST ElasticSearch

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme:

  • preferujeme externí spolupráci, ale v případě tvého zájmu se nebráníme ani spolupráci na HPP
  • nabízíme možnost práce z naší pěkné kanceláře v Praze - Karlíně se skvělou terasou a pípou s Kofolou/pivem, home-office podle vzájemné dohody
  • jsme také otevřeni remote spolupráci s dojížděním cca jednou týdně na koordinační schůzky do naší pražské kanceláře - vše záleží na tvých preferencích
  • zázemí stabilního vývojového týmu
  • finanční odměnu, která se odvíjí od úrovně tvé seniority

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Praha - Karlín nebo remote