Front-end Software Developer

Moore Czech Republic Brno 80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Baví Tě vyvíjet v Javascriptu(React)? Rád/a bys pracoval/a s JAVA a návrhem a realizací API pro UI? Lákají Tě nejnovější technologie pro vývoj Front-endu? Pokud ano, velice rádi Tě uvítáme v našem týmu!

Popis pozice

  • Budeš mít možnost se podílet na vývoji zcela nového produktu
  • Budeš mít možnost použít nejnovější technologie pro vývoj Front-endu
  • Budeš od základu vyvíjet v Javascriptu(React) za použití typového systému TypeScript
  • Budeš mít volnost (ale i odpovědnost) při tvorbě technických designů
  • Budeš mít možnost pracovat s JAVA a návrhem a realizací API pro UI
  • Budeš mít možnost pracovat s ElasticSearch
  • Budeš pracovat v agilním prostředí

Co je potřeba

Dobrá znalost Javascript ES6
HTML a CSS
Zkušenosti s vývojem UI single-page aplikací v React a Redux
Znalost technik tvorby responzivního webu a odlišností prohlížečů

Výhodou

Zkušenost s tvorbou automatických testů Jest
Karma
Jasmine
Zkušenost s REST api
WS
Node.js
Swagger
Next.js
Docker
Ruby
GIT
UX
  • Úroveň
    Medior
  • Praxe
    3 roky
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Plat
    70 000 - 80 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat

Jaké jsou benefity?

  • Pružná pracovní doba s možností homeoffice
  • Příjemné pracovní prostředí a sympatický kolektiv
  • Týden dovolené navíc, celkem 25 dnů
  • Odborné vzdělávání
  • Další benefity jako stravenky (100,- Kč/den)
  • MultiSport karta
  • Nápoje na pracovišti zdarma

Proč si vybrat tuto nabídku?

Jedná se o českou technologickou společnost, která se již více než 9 let specializuje na poskytování inovativních řešení v oblasti zpracování a analýzy dat pro energetiku. Firma se zabývá především data miningem dynamického chování sítí a k zobrazování výsledků využívá 3D modely digitals twins vytvořené pomocí herního engine Unity.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Místo pracoviště
    Brno