Belcode hledá: React native developera!

Jsme solution oriented team ve věkovém rozmezí 18 až 30 let. Vždy nás bavily start-upy, mobilní vývoj a pokročilé technologie. Baví tě práce? Chceš s námi růst? Tak se zkus ozvat. Dobrý pocit z odvedené práce ZARUČEN.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jak to tedy u nás vypadá?

  • Všichni členové týmu mají možnost do dění ve firmě zasahovat. Většinou i do projektů v celém rozsahu. Když se projekt týmu nelíbí, tak ho neděláme.
  • Nehrajeme si na formální dress code. (Jestli chceš, klidně choď v zimě do práce v kraťasech a vysokých GitLab ponožkách, nebudeš u nás první :D)
  • Pracovní dobu nehrotíme. Můžeš si ji plně uzpůsobit svému chronotypu. K nám do práce se nechodí skrz turnikety s čipovou kartou, takže jestli budeš do práce chodit a nebo se připojíš remote jako naši kolegové z Švédska či Kanady, je to na  Tobě. Dbáme ale na ohleduplnost, na schůzky chodíme s předstihem a deadliny pro odevzdávání projektů dodržujeme.

Čemu se Belcode věnuje?

  • Zejména tvorbě mobilních aplikací, webových systémů a brandovým identitám
    • Od společné definice, přes design a analýzu, až po vývoj a další rozšiřování. S klienty tvoříme dlouhodobá partnerství.
  • Tvoříme jak zakázkovou činnost, tak rozvíjíme i vlastní projekty.
  • Aktuálně dáváme vzniknout mobilní aplikaci věnující se komunitnímu tipování na sportovní utkání.
  • Příští projekt bude nástroj pro správu instagramových soutěží.
  • a je toho v plánu více. Mnohem více.
  • Mezi naše klienty se řadí například developerská společnost JRD, království hraček Sparkys a Bambule, ale i menší čeští podnikatelé jako třeba MujJogurt.cz .
  • V tomto roce máme v plánu začít se intenzivněji věnovat i našim vlastním projektům.

Něco málo k technologiím:

  • Typescript, React/ React Native, Styled-Components, GraphQL, PostgreSQL, TypeORM/ Prisma, Node.js (Nest.js)
  • Heroku, Sentry, Gitlab

Koho hledáme? A co nabízíme?

  • Toho, kdo nám věnuje alespoň 20 hodin týdně.
  • Samostatnost a zodpovědnost ke své práci. Na oplátku dostaneš důvěru a volnost k realizaci.
  • Jsme otevřený spolupráci se seniorními programátory, ale umíme dát šanci i zapáleným juniorům.
  • Sympatie - určitě nechceme každého. Musíme si sednout, pak to bude fungovat.
  • Nabízíme dlouhodobou spolupráci, pouze IČ.
  • Máš mediorní zkušenosti a můžeme se na tebe při vývoji spolehnout? Nabízíme až 4000Kč/MD
  • Hledáme i seniorní programátory na občasné konzultace

IQ test

  • Jak bys vytvořil/a nové vlákno v PHP?

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok

Pozice

Javascript developer TypeScript developer

Základní dovednosti

React/ React Native Styled-Components GraphQL PostgreSQL TypeORM/ Prisma Node.js (Nest.js)Heroku Sentry Gitlab Typescript

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Počítá se u nás s benefity jako káva zdarma (tu máme), klid a příjemný kolektiv (snažíme se) a stolní fotbálek (teprve plánujeme).

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 1, remote