Frontend developer (Vue.js)

Homeoffice Remote HPP Freelancer
Worklio Home office Navrhni si plat
Zajímáš se o vývoj webových aplikací? Ovládáš dobře Vue.js a znáš i TypeScript? Pojď zkusit práci Front End Developera ve Worklio!

Náš stejnojmenný produkt (Worklio), je online software outsourcující řízení lidských zdrojů pro společnosti v USA. Umí spočítat výplaty, spravovat zaměstnancům jejich zdravotní a jiná pojištění, vyplňovat daňově formuláře a zaznamenávat jejich docházku i dovolenou. Cílem Worklia je vybudovat moderní online aplikaci s lehce pochopitelným UI, která majitelům firem i jejich zaměstnancům minimalizuje čas strávený nad papírováním, a přitom jim poskytne všechny nástroje nutné k provozu firmy.

Jaká bude Tvoje pracovní náplň?

  • Tvořit udržitelný kód
  • Navrhovat a realizovat komponenty ve Vue.js
  • Podílet se na vytváření UI a UX
  • Účastnit se Code Reviews
  • Komunikovat a spolupracovat s ostatními členy Worklio Teamu
  • Neustále posouvat své znalosti a dovednosti :-)

V čem pracujeme?

  • Microsoft Azure DevOps
  • Klientská strana je kódována ve Vue.js, TypeScript a Sass
  • Náš backend potom v Microsoft .NET Core

Co od Tebe očekáváme?

  • Dobrou znalost JavaScriptu, HTML a CSS
  • Pokročilou znalost Vue.js
  • Uvítáme znalost TypeScript
  • Schopnost zaměřit se na detail, preciznost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (hlavě psaná forma)
  • Dobré komunikační dovednosti v teamu
  • Schopnost samostatně řešit úkoly
  • Touhu se učit

Co je potřeba

JavaScript
TypeScript
Vue.js
HTML
CSS
  • Úroveň
    Junior Medior Senior Expert
  • Praxe
    2 roky
  • Vzdělání
    VŠ student
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice Remote
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Jaké jsou benefity?

A co můžeme nabídnou my Tobě?

  • Příjemné prostředí středně velké společnosti a přátelský kolektiv
  • Perspektivní kariéru v rychle se rozvíjející společnosti
  • Po zaškolení možnost permanentního home-office
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Zaměstnanecký stock option plan
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené a další 4 dny jako bonus
  • Motivační bonusový systém na základě výkonnosti
  • Příspěvky na dovolenou
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • A mnoho dalších

Pokud tě naše pozice zaujala, prosím pošli nám tvoje CV společně s ukázkami Tvých zdrojových k&o

Proč si vybrat tuto nabídku?

Zajímavý prokukt, příjemný kolektiv kolegů, možnost práce z domova, možnost se neustále vzdělávat na moderních technologiích

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Home office
  • Termín pro odpověď do
    23.12.2021
  • Termín nástupu
    23.11.2021