FRONTEND VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ

Pozice v moderni technologicke firme

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

  • Perfektní znalost JavaScript technologií
  • Znalost některého JS frameworku (VueJS, React)
  • Znalost TypeScript
  • Zkušenost s používáním Webpack, Gulp, Yarn apod.
  • Znalost CSS, Less/Sass, HTML5
  • Zkušenost s automatickým testováním na frontendu

Oceníme další zkušenosti a znalosti:

  • Zkušenost z vývojem backendu (Node.js, PHP)
  • Zkušenost s tvorbou webové grafiky a prací s grafickými nástroji
  • Znalost technologií pro vývoj mobilních aplikací
  • Zkušenost s on-line marketingem

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Javascript developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Především pestré projekty. Nevyvíjíme „krabicový software“ ale software na zakázku a díky tomu se nám práce neomrzí.
  • Respekt k individuálnímu stylu práce a pracovní době
    • Pracujeme v kanceláři, protože nad kódem rádi diskutujeme. Když je ale potřeba, tak home office není problém.
    • Pracujeme přes den, ale nelpíme na určitých časech příchodu a odchodu. Vždy se ovšem potkáme na každodenních krátkých schůzkách.
    • Práci plánujeme tak, abychom nemuseli zůstávat přesčas. Ceníme si svého volného času.
    • Pracujeme agilně, práci pravidelně plánujeme a vyhodnocujeme, každý si zodpovídá za svoji část.
  • Náplň práce podle individuálních schopností a potřeb
    • U každého se snažíme maximálně využít jeho potenciál, ale i naučit něco nového.
  • Vývojářské prostředí dle vlastních preferencí
  • Plně hrazené stravenky a výuka angličtiny

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 01.07.2021