Hledáme PHP programátora v Nette

Jsme pohodová parta lidí z Jižní Moravy, která realizuje webové aplikace pro České i zahraniční klienty. Věnujeme se vývoji vlastních řešení eshopů, nástrojů na řízení firemních procesů, výroby a projektů. Máme spoustu zajímavé a rozmanité práce, takže žádný stereotyp. Nejsme žádný korporát, na nic si nehrajeme, zkrátka se snažíme dělat naši práci tak, abychom na ni mohli být pyšní. Přidej se k nám a podílej se na tom s námi!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

S jakými technologiemi se u nás setkáš a jak pracujeme?

  • Naše systémy běží na PHP a jsou postavené na Nette (+ Symfony knihovny)
  • Data máme primárně uloženy v MySQL. Pro přístup k nim používáme ORM Doctrinu.
  • Na frontendu používáme Gulp, Sass, Jquery.
  • Pro nasazování do produkce využíváme automatizovaný deploy.
  • Verzujeme v Git.
  • Na issues využíváme YouTrack a sprinty.

Co od Tebe očekáváme?

  • Praktickou zkušenost s programováním v PHP a MySQL.
  • Znalost některého MVC frameworku.
  • Alespoň základní znalosti používání gitu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

PHP developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Přátelský kolektiv.
  • Pružná pracovní doba.
  • Tvůrčí práci s využitím moderních technologií a prostor pro seberealizaci.
  • Možnost učit se od zkušenějších kolegů a získání praxe.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště remote
Termín nástupu 20.04.2023