Angular developer sportovních aplikací

Umíš to v Angularu? Budeš pracovat s nejnovějšími technologiemi a vytvářet moderní webové aplikace pro zajímavé klienty v Česku i zahraničí.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Kdo jsme

Jsme jednička na českém trhu v poskytování digitálních a webových služeb z prostředí sportu. Působíme ve více než než 20 zemích světa a našimi klienty jsou prestižní sportovní organizace včetně hokejových lig KHL, CHL, DEL, Českého svazu ledního hokeje, Fotbalové asociace ČR nebo Českého olympijského výboru.

Co tě čeká

  • Budeš pracovat na vývoji front-endu našich nejmodernějších a nejpokročilejších aplikací v Angularu
  • Pracujeme hlavně z domova (i zcela remote), ale k dispozici ti jsou kanceláře v Praze, Brně a Vsetíně
  • Dáváme zaměstnancům velkou volnost, nikdo neřeší v kolik hodin začneš a končíš... zásadní je pro nás odvedená práce
  • Hledáme posilu na full-time, ale jsme otevřeni i kratším úvazkům (studium u práce není problém)
  • Počáteční odměna bude záviset na tvých zkušenostech a může se rychle zvyšovat, pokud budeš dobrý. Více informací rádi sdělíme obratem.

S jakým stackem pracujeme?

  • Děláme s velkou škálou technologií, ty se ale nejčastěji potkáš s projekty napsanými v Javascriptu a jeho nadstavbách (Angular), back-end řešíme nejčastěji v PHP frameworku Nette a MySQL. Potkat se ale můžeš i s Elastic Search, Redisem, samozřejmostí je Git.
  • Většinu projektů řešíme v malých týmech, na front-endovém vývoji budeš spolupracovat s jedním seniorním a jedním juniorním kolegou.

Co bys měl umět?

  • Psát kód v Angularu alespoň na úrovni mediora (nebo seniora)
  • Být schopný pracovat samostatně a zodpovědně
  • Pokud něčemu nerozumíš, jsi ochotný se to doučit.
  • Umět česky nebo anglicky na komunikativní úrovni

Proč pracovat zrovna u nás

Dokážeme ti nabídnout zajímavou práci v dynamickém prostředí sportu. Práci, která je často vidět v médiích, s kterou se potkávají sportovci, fanoušci, kluby... často i velká jména, která budeš znát :) A dáme ti velkou možnost organizovat si čas podle svých potřeb.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Angular developer

Základní dovednosti

Angular JavaScript React

Výhodou

Javascript HTML CSS

Softskills

odpovědnost samostatnost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jsme flexibilní. Chcete chodit do našich kanceláří v Praze, Brně nebo Vsetíně? Žádný problém. Stejně tak ale můžete pracovat z domu. Máme spolupracovníky v centru Prahy, na hřebenech Krkonoš i v Thajsku. Vaše práce bude vidět v médiích, televizních pořadech nebo během velkých sportovních akcí. Můžete se podívat do zákulisí velkých sportovních eventů a být jejich součástí.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště kdekoliv