Vývojář/ka (vhodné i pro juniory)

Je Tvou představou pracovat v transparentním prostředí, kde důležitá je výborná komunikace a hledáš novou příležitost k dlouhodobé spolupráci? Tvé technologie jsou některé z těchto - Visual Studio, Rider, C#, Typescript, KeyValue store Db, GIT? Zajímají Tě projekty v oblasti bankovního sektoru a zabezpečení? Pak se nám ozvi, rádi s probereme možnosti a blíže Tě s projekty seznámíme!

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co u nás budeš dělat?

  • Technologie:
  • Visual Studio, Rider
  • C#, Typescript
  • KeyValue store Db
  • GIT
  • Youtrack
  • Postman, Fiddler

Očekáváme osobnost, která nemá problém s častým reportováním a prezentováním výsledků, spolupracuje s ostatními programátory, testery, UX designery.

Komunikace a provázanost práce  je u nás tím nejdůležitějším. Pokud zvládáš plynule angličtinu bude to Tvá výhoda.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

TypeScript developer

Základní dovednosti

vývoj technologie Typescript

Softskills

komunikativní soobnost schopnost sebereflexe týmový hráč

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Ti nabídneme?

  • skvělý, sehraný tým, kde se nemusíš bát zeptat, naopak je to žádoucí
  • možnost stále se zdokonalovat a pracovat s nejnovějšími technologiemi a růst i osobnostně
  • dlouhodobou spolupráci na IČO / HPP dle dohody a Tvých preferencí
  • velmi zajímavé projekty z oblasti zabezpečení bankovního sektoru
  • dle dohody možnost HO
  • řadu dalších benefit

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Šenov u Nového Jičína