Linux Systems Engineer

Pro našeho klienta, významnou farmaceutickou společnost, která se zabývá výrobou, vývojem i výzkumem v oblasti léčiv, hledáme kandidáty na pozici Linux Systems Engineer, který bude součástí nově vznikajícího týmu poskytující L1/L2 podporu. Jdete do toho? :)

Úroveň
  • Medior
Spolupráce
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

odpovědnost za patching serverů Unix a Linux

instalace a konfigurace systémů a serverových řešení, řešení technických potíží na serverech

zajištění opravy linuxových systémů a poskytování L1 / L2 podpory základní skriptování v Shell

práce s tickety, tvorba RFC, řešení tasků od uživatelů

podpora klientů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior

Pozice

Unix/Linux admin Podpora

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

zázemí mezinárodní, stabilní společnosti flexibilitu v Home office (2+3, 3+2)

možnost kariérního i odborného růstu

5 týdnů dovolené + 3 dny Personal days

plně hrazené stravování

příspěvky: Lifestyle Benefits 120 EUR/rok, penzijní připojištění 3% z brutto mzdy, jazykové vzdělávání 330 EUR/rok, dárkové poukázky Flexi benefit 260 Eur/rok a dalš

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Bratislava