APLIKAČNÍ VÝVOJÁŘ C/C++ (AUTOMOTIVE)

Do mezinárodního týmu našeho klienta hledáme nové kolegy! Zajíma tě prostředí automotive? Rád by si se podílel na vývoji automotive senzorů a pracoval v prostředí Visual studio? Láká tě možnost full-remote spolupráce a příležitost skutečně ovlivnit projekt na kterém pracuješ? Přidej se do týmu, který se věnuje vývoji aplikací u automotive senzorů.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Pozice
Spolupráce
  • Freelancer
  • Remote
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

CO TĚ ČEKÁ:

- Práce v mezinárodním týmu
- Možnost pracovat full remote
- Moderní technologie, zajímavé projekty a dlouhodobá spolupráce

CO BUDEŠ DĚLAT:

- Zlepšovat aplikace, které napomáhají vývoji automotive senzorů (Lidar, kamery atd.)
- Pracovat ve vývojovém prostředí Visual studio případně Eclipse
- Podílet se na zpracování a synchronizaci vstupných dat (obrazové streamy / data ze sensorů)
- A pracovat s technologiemi jako C++, GIT, MinGW, Jenkins, Qt

CO BYCHOM U TEBE RÁDI VIDĚLI:

- Znalost multivláknového programování ve Windows je výhodou
- Výbornou znalost programovacích jazyků C/C++
- Pokročilou znalost anglického jazyka
- Umíš být proaktivní k řešení složitých situaci a převzít zodpovědnost za svoji práci
- Baví tě matematika :D

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

C developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT:

- Možnost pracovat full remote
- Sick-days, Multisport karta, narozeninový den a další benefity
- Zajímavé projekty a rodinné prostředí, kde si všichni tykáme a jednou měsíčně se sejdeme při dobrem jídle :)

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha