SW developer

Naše týmy nyní posilujeme o spoustu nových pozic (vývojář, SW analytik, vývojový tester, architekt), ve kterých si programování v C++ rozhodně užijete! ????

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • ERA a. s.
  • Praha, Brno, Uherské Hradiště, Pardubice

Popis pozice

Očekáváme od vás že:

  • Vás baví programovat
  • jste odvážný/á, vytrvalý/á a schopný/á spolupracovat s týmem při hledání nových cest a řešení
  • jste schopen/na číst a psát technickou angličtinou
  • máte pro nás důležité vlastnosti: samostatnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se rychle nové věc

Ve vašem CVčku oceníme:

  • základní znalost Qt C++
  • základní znalost SQL a databází Maria DB či PostgreSQL
  • základní znalost verzovacích systémů (Git)
  • základní znalost životní cyklus vývoje software
  • kladný vztah k matematice, statistice a fyzice

Na projektech pro ERIS se budete nejčastěji věnovat:

  • tvorbě a údržbě SW, který je součástí systémů pro řízení letového provozu nebo systémů velení a řízení, a to od zpracování vstupů (přehledových a letových dat), přes jejich archivaci, procesing až k finální prezentaci
    • spolupráci s kolegy z jiných sektorů, zejména z oddělení Testování a implementace, Produktového oddělení či oddělení Obchodu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

C developer Analytik

Jazyky

Česky – čtení dokumentace Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou práci pro ryze českou firmu, která je lídrem na trhu v oblasti ATC
  • možnost podílet se na zajímavých projektech v oblasti vývoje
  • pružnou pracovní dobu a přátelský kolektiv
  • částečný home office
  • týden dovolené navíc (plus placené volno přes Vánoční svátky)
  • další benefity: stravenkový paušál, cafeterie Benefity plus, firemní telefonní tarif, podpora vzdělávání, Office 365 pro domácí užití (5 licencí), zaměstnanecké akce a teambuildingy

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Brno, Uherské Hradiště, Pardubice