C++ Software Developer (M/Ž)

Aktuálně pro našeho partnera hledáme kandidáty, či kandidátky na pozici C++ Software Developer. V rámci této pozice budete pracovat na zajímavých projektech ve velmi rychle se rozvíjejícím prostředí moderních technologií.

Pozice
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

 Co bude náplní tvé práce?

  • Vývoj SW v C++ zajímavých produktů (VR, simulátory, pluginy pro herní engine apod.)
  • Navrhování a implementace řešení ve všech fázích vývoje
  • Vývoj nových funkcionalit, které budou odpovídat standartu s orientací na code kvality

Požadavky:

  • Praxe s vývojem aplikačního SW minimálně 2 roky
  • Dobrá znalost C++ (17,20) a schopnost psát čitelný, efektivní a bezpečný kód
  • Zkušenost minimálně v jedné z oblastí:
    • Návrh a vývoj real-time 3D grafického engine/software
    • Algoritmy strojového vidění
    • Vývoj algoritmů pro zpracování obrazu/video streaming a vizualizace
  • Znalost objektově orientovaného designu a návrhových vzorů

Výhodou bude:

  • Zkušenosti s image processing a renderováním grafiky
  • Znalosti DirectX, OpenGL nebo Vulkan
  • Efektivní práce v IDE

Nejčastěji používané technologie:

  • Práce v C, C++ a C#
  • Platformy: x86, ARM
  • OS: Windows a Linux
  • Verzuje se v Git
  • Aplikace se nasazují přes TeamCity
  • Úkoly se spravují v JIRA

Co mohou nabídnout?

Neformální a přátelské prostředí s mladým kolektivem, osobní rozvoj v cutting-edge technologiích, pružnou pracovní doba a mnoho dalších benefitů!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Praxe:
    2 roky

Pozice

C developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Místo pracoviště Praha