Aplikační správce

Rozvíjej a spravuj enterprise projekt investiční banky pro náročnější klientelu. Do 7 mi-členného týmu šikovných lidí, kteří vyrábějí informační systémy šité na míru potřebám prestižní privátní banky J&T, pro kterou už 17 let v SiteOne poskytujeme naše služby, hledáme posilu. Za více než 10 let se nám podařilo vyvinout projekt, který převádí do digitálního řešení obchodování s cennými papíry na evropských i amerických burzách, řízení rizika, správy portfolia.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Nás tým se skládá z velmi zkušených seniorů - 2 Oracle databázisti, 1 analytik, 1 PHP beckend vývojář, a 2 projektoví manažeři (každý pro jeden stream).

Aplikační specialista se stará o to, aby všechny aplikace fungovaly tak, jak mají. Toto zahrnuje monitoring, testování, správu přístupů a řízení servicedesku.

Koho hledáme

Kolegu nebo kolegyni, který/á:

  • Bude poskytovat náležitou péči aplikacím.
  • Má analytickou mysl, selský rozum a rozumí unikátním potřebám korporátního klienta.
  • Má kladný vztah k technologiím, umí se zorientovat v problémech spojených s vývojem a umí pochopit také business klienta a jeho procesy.
  • Dokáže číst a porozumět funkční specifikaci.
  • Chápe vývojový cyklus od byznysového zadání až po release.
  • Velikou výhodou je povědomí o práci s Oracle PL/SQL, MariaDB, API a REST API.

Co bys měl/a umět

Pro tuhle pozici potřebujeme člověka, který:

  • Má zkušenosti s helpdeskem na straně klienta i firmy.
  • Zvládne si svou práci plánovat i prioritizovat.
  • Má zájem o oblast testingu a kontroly kvality v IT.
  • Umí trpělivě komunikovat v týmu i s klientem.
  • Zachová chladnou hlavu, když něco “spadne” a začne efektivně řešit problém.

Technologie, se kterými se u nás setkáš

  • DB řešení máme postavené na Oracle Exadata.
  • Backend vrstva v PHP, REST API i SOAP služby.
  • Aplikace ve standardu FIX protokolu pro komunikaci s brokery.
  • Frontend děláme v Node.js.
  • Aplikační servery běží na Linux Debian/Red Hat i Windows.
  • CI/CD pipeline máme v GITu s využitím dockeru.
  • Monitorujeme v Nagios.
  • Ticketovací nástroje Redmine a JIRA.
  • Knowledge base si vedeme v Notion a Confluence.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Developer nezařazené Procesní analytik

Základní dovednosti

helpdesk linux admin windows admin

Výhodou

analýza devops testing

Softskills

empatie spolehlivost odvaha

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co za to nabízíme

Benefity vytvořené lidmi pro lidi.

  • Práci pro korporátního klienta v nekorporátním prostředí.
  • Prostředí české firmy plné profíků, kteří mají svým lidem profesně i lidsky co dát.
  • Smysluplnou práci a možnost ovlivnit spoustu postupů a řešení díky menší velikosti firmy.
  • Možnost rozvoje a sebevzdělání, prostor pro rozvojové projekty, placený čas pro self study a neustálou podporu u zkušených kolegů.
  • Každé úterý a čtvrtek luxusní domácí snídaně pro všechny v kanceláři. Krásné kanceláře na Vinohradech (Korunní dvůr), se spoustou dobrého jídla a pití jako na dlani.
  • Kombinovaný HO - pondělky a pátky využíváme na práci z domova, úterky až čtvrtky se rádi potkáváme v kancelářích.
  • Měsíční příspěvek na volnočasové aktivity, firemní tarif s neomezeným voláním a daty, 25 dní dovolené a 2 sick days navíc.

Proč si vybrat tuto nabídku

Vnitřním kompasem SiteOne jsou hodnoty se zkratkou ESO = Empatie, Spolehlivost, Odvaha. Tyto hodnoty si ctíme jak směrem ke klientovi a práci na projektech, tak ale i ve vztahu k sobě navzájem. To nám pomáhá držet při sobě a růst už 21 let.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha/remote