Senior .NET Developer - Contractor

Hledáme Senior .NET Developera do našeho agilního týmu zaměřeného na automatizaci obchodních procesů a workflows. Díky tomuto týmu chceme vybudovat platformu pro sjednocení automatických procesů a nahradit s ní workflow řešení zákazníků, kterými jsou největší IT giganti ze Silicon Valley

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
130 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Tvým úkolem bude pracovat na globální automatizační platformě

Co potřebujeme?

  • Velké zkušenosti s vývojem C# - znalost principů OOP, schopnost napsat čistý, opakovaně použitelný a udržovatelný kód
  • Znalost .NET / ASP.NET, Web API / MVC, Rest, Entity Framework, MS SQL nebo jiné databáze, Github
  • Zkušenosti s messaging architerkutou (ideálně RabbitMQ), Docker, Kubernetes
  • Seniorní zkušenosti s implementací microservices
  • Znalost AJ alespoň na úrovni B2

Tým, kterého se třeba staneš součástí se skládá z:

  • 3 C# devs, 1 java dev, 2 SQA, 1 Technical Lead, 1 IT Business Analyst, 1 Scrum Master, 1 Product Owner

Naší předností je:

  • Práci na kontrakt - nabízíme plat až 6.500Kč/MD (dle zkušeností)
  • Super přátelské prostředí, spolupráce a pomoc mezi sebou na všech projektech, denní komunikace a práce v klidu domova (remote).
  • Pokud je potřeba se potkat u nás v kanceláři nebo u zákazníka, proplacení cestování nebo ubytování (airbnb) je samozřejmostí.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 130 000 - 130 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno