.NET developer

.NET developer Javascript developer
Homeoffice HPP
AUTOCONT a.s. Praha, Brno, Ostrava
Pro náš interní tým zabývající se vývojem webových aplikací postavených na technologiích od Microsoftu, hledáme nové kolegy/ně na pozici .NET developera. Chcete se podílet na řešení aktuálních témat digitalizace státu? S námi můžete. Pozice je vhodná jak pro začínající vývojáře, tak i pro zkušené developery, kteří se chtějí posouvat do rolí analytika či architekta.

aká je pracovní náplň našeho .NET developera?

  • Vývoj a rozvoj převážně fix time – fix price projektů určených pro naše zákazníky z oblasti státní a komerční sféry.
  • Budete se podílet na testování a tvorbě technologické dokumentace.
  • U zkušenějších kandidátů uvítáme přesah do analýzy či architektury. Pomůžeme vám se v daných oblastech dále rozvíjet.
  • Uvítáme vaše vlastní nápady a návrhy technických řešení – čekají vás výzvy na projektu pro významného IT poskytovatele v ČR.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • Alespoň 2 roky zkušenosti s vývojem zaměřeným na technologie C#, .NET 4.x, ASP.NET, MVC, .NET CORE.
  • JavaScript, jQuery, CSS, HTML 5, AJAX jsou u nás základ.
  • Uplatníte zkušenosti s WebServices, WCF, SOAP, XML, XSD a znalosti databází MS SQL, PL/SQL.
  • Vítána je znalost UML, EA na úrovni čtení.
  • Aj v rozsahu čtení technické dokumentace.

Termín nástupu a podmínky:

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.
  • Dostanete smlouvu na dobu neurčitou.
  • Můžete si vybrat, kde bude váš pracovní stůl - Praha, Brno, Ostrava.
  • Možnost pracovat na home office.

Jaké jsou u nás benefity?

  • Příležitost učit se novým technologiím a spolupracovat se zkušenými programátory.
  • Možnost prosadit a implementovat své nápady.
  • Podporujeme vzdělávání, včetně osobního i profesního růstu každého člena týmu.
  • Budete mít přístup k nejnovějším IT technologiím.
  • Spolupráce na tuzemských i zahraničních projektech.
  • Máme pružnou pracovní dobu.
  • Práce bez velkých časových nátlaků, prioritní je u nás kvalita.
  • Také nabízíme: Cafeterii, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce aj.

Hledáme

c#
.NET 4.x
ASP.NET
MVC
.NET CORE.
JavaScript
jQuery
CSS
HTML 5
AJAX
Česky - plynule
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Junior
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Praxe: 1 rok
Vzdělání

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Místo pracoviště
    Praha, Brno, Ostrava