.NET vývojář (ASP.NET MVC)

Náš klient je stabilní firma, která si získala přízeň mnoha velkých i malých firem. Skvělý kolektiv a úderné prostředí z něj dělají jedničky na Trhu. Ostrava / Brno.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

V portfoliu máme hned několik projektů, na kterých se můžeš podílet:

  • Komplexní systém pokrývající činnosti resortu Ministerstva ŽP (ASP.NET Core MVC)
  • Projekt pro překladatelskou agenturu Aspena (ASP.NET Core MVC)
  • Systém pro Ministerstvo zemědělství a dotace (ASP.NET MVC)

A pro tyto projekty nyní hledáme nového kolegu/kolegyni, který posílí náš tým .NET vývojářů.

Co našeho budoucího parťáka/ parťačku čeká?

  • Vývoj webových aplikací na platformě ASP.NET
  • Budeš pracovat na vývoji nových aplikací i se postaráš o údržbu stávajících
  • Můžeš se účastnit vývoje i na zahraničních projektech
  • Pokud jsi zkušený matador, svěříme Ti i vedení technické části projektu a koordinaci práce juniorních kolegů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

.NET developer Java developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • Zázemí stabilní IT firmy se silnou pozicí na tuzemském i evropském trhu
  • Práci v neformálním prostředí týmu analytiků, vývojářů a testerů, kde se vždycky najde někdo na pivko či grilovačku (máme tu i hodně cyklistů)
  • Možnost účastnit se dlouhodobých projektů
  • Prostor pro kariérní růst i sebevzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu, se kterou snadno sladíš práci s osobním životem
  • Home office 2 až 3 dny v týdnu
  • Celý balík benefitů, od stravenkového paušálu přes Multisport kartu až po partnerské slevy, dobré kafe v práci, obědy na terase a spoustu dalších věcí, které Ti u nás práci zpříjemní

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno / Ostrava