PROGRAMÁTOR C# (.NET) – JUNIOR I SENIOR

Homeoffice HPP
NOVÝ START, personální agentura s.r.o. Velké Meziříčí Navrhni si mzdu
Jste nadšený absolvent či zkušený PROGRAMÁTOR? Máte zkušenosti s programování v C# (.NET), znalosti databází MSSQL a setkali jste se s webovými technologiemi jako HTML, CSS, JQuery, Bootstrap aj? Pokud ovládáte angličtinu či němčinu na komunikativní úrovni, můžete se dostat až k implementaci řešení přímo u klienta.

Jste nadšený absolvent či zkušený PROGRAMÁTOR? Máte zkušenosti s programování v C# (.NET), znalosti databází MSSQL a setkali jste se s webovými technologiemi jako HTML, CSS, JQuery, Bootstrap aj?

Pokud ovládáte angličtinu či němčinu na komunikativní úrovni, můžete se dostat až k implementaci řešení přímo u klienta.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Programovat v C# (.NET)
  • Pracovat s databázemi MSSQL
  • Tvořit webové technologie (HTML, CSS, JQuery, Bootstrap …)
  • Pracovat na projektech vývoje softwaru pro velké mezinárodní firmy
  • Pro jazykově vybavené kandidáty též možnost cestovat na pobočky klientů (Amerika, Holandsko, Německo aj.)

Co je potřeba

c# (.NET)
MSSQL
HTML
CSS
JQuery
Bootstrap
  • Úroveň
    Junior Senior
  • Vzdělání
    VŠ student
  • Jazyky
    Česky – plynule Anglicky – domluvit se Německy – domluvit se

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Mzda
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Jaké jsou benefity?

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Být součástí malého týmu s příjemným a férovým šéfem
  • Pracovat v nových moderních kancelářích s high-tech technologiemi
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pravidelného home office
  • Zajímavé platové ohodnocení – závislé na Vaší praxi a výkonu
  • Penzijní připojištění a další
  • Místo výkonu práce: region Velké Meziříčí

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Velké Meziříčí
  • Termín nástupu
    01.11.2022