PROGRAMÁTOR C# (.NET) – JUNIOR I SENIOR

NOVÝ START, personální agentura s.r.o. logo

Jste nadšený absolvent či zkušený PROGRAMÁTOR? Máte zkušenosti s programování v C# (.NET), znalosti databází MSSQL a setkali jste se s webovými technologiemi jako HTML, CSS, JQuery, Bootstrap aj? Pokud ovládáte angličtinu či němčinu na komunikativní úrovni, můžete se dostat až k implementaci řešení přímo u klienta.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jste nadšený absolvent či zkušený PROGRAMÁTOR? Máte zkušenosti s programování v C# (.NET), znalosti databází MSSQL a setkali jste se s webovými technologiemi jako HTML, CSS, JQuery, Bootstrap aj?

Pokud ovládáte angličtinu či němčinu na komunikativní úrovni, můžete se dostat až k implementaci řešení přímo u klienta.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Programovat v C# (.NET)
  • Pracovat s databázemi MSSQL
  • Tvořit webové technologie (HTML, CSS, JQuery, Bootstrap …)
  • Pracovat na projektech vývoje softwaru pro velké mezinárodní firmy
  • Pro jazykově vybavené kandidáty též možnost cestovat na pobočky klientů (Amerika, Holandsko, Německo aj.)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

c# (.NET) MSSQL HTML CSS JQuery Bootstrap

Česky – plynule Anglicky – domluvit se Německy – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Být součástí malého týmu s příjemným a férovým šéfem
  • Pracovat v nových moderních kancelářích s high-tech technologiemi
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pravidelného home office
  • Zajímavé platové ohodnocení – závislé na Vaší praxi a výkonu
  • Penzijní připojištění a další
  • Místo výkonu práce: region Velké Meziříčí

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Velké Meziříčí
Termín nástupu 01.11.2022