vedoucí oddělení správy a provozu aplikací (veřejná správa)

HPP
Magistrát hlavního města Prahy Praha 1, Jungmannova ul. 50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Magistrát hlavního města Prahy obsazuje vedoucí pozici v odboru informatických aplikací. Hledáme zkušeného odborníka/odbornici se zkušenostmi z větší organizace se správou a provozem většího počtu aplikací.

Co bude například Vaším úkolem?

  • zajišťování řešení projektů informačních a komunikačních systémů, programového vybavení nebo informačních služeb nezávislých na jiných informačních systémech, včetně zpracovávání plánů, norem a postupů změn provozu a údržby, testování, přípravy a realizace modifikací a zajišťování jejich integrity a poskytování podpory uživatelům
  • komunikace s dodavateli IS a poskytovateli služeb jejich podpory
  • zajišťování změnových řízení v rámci IS: aktualizace verzí SW (upgrade/update) a jeho úpravy v souladu s požadavky uživatelů, dohled nad implementací či modifikací IS/IT
  • koordinace a řízení vývoje aplikací
  • zajišťování školení pro uživatele k jednotlivým IS/IT řešením
  • spolupráce na přípravě dokumentace k veřejným zakázkám, včetně technické části smluvních podkladů s ohledem na implementaci projektového přístupu
  • příprava a sledování rozpočtu oddělení

Jaké máme požadavky?

  • VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti se správou a provozem aplikací ve větší organizaci (s vyšším počtem spravovaných aplikací)
  • zkušenosti s optimalizací aplikačního portfolia
  • znalost všeobecně uznávaných metodických norem a standardů v oblasti informačních systémůznalost projektové metodiky PRINCE2
  • schopnost orientace v architektuře informačních systémů s rozsáhlou hierarchickou strukturou a vazbami na jiné informační systémy
  • schopnost řízení celého životního cyklu informačních systémů v rámci širokého portfolia projektů
  • schopnost koncepční práce v oblasti informačních a komunikačních systémů
  • znalost anglického jazyka min. na úrovni A1
  • pokročilá znalost práce na PC (MS Office)

Více informací o výběrovém řízení a jeho podmínkách na úřední desce Magistrátu hl. města Prahy https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/magistrat/deska/index.html?typ=19&odbor=0&strana=1&stranavel=20

Co je potřeba

Softskills

komunikační a prezentační dovednosti
manažerské schopnosti
schopnost organizovat
řídit a kontrolovat práci podřízených zaměstnanců
schopnost koncepční práce v oblasti informačních a komunikačních systémů
  • Úroveň
    Expert
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Plat
    30 000 - 50 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Typ práce nebo projektu
    Inovační projekty Transformační projekty

Jaké jsou benefity?

  • osobní příplatek, příplatek za vedení, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna
  • podporu profesního i osobního rozvoje, další vzdělávání, program mentoringu a koučinku
  • benefitový systém Cafeteria
  • příspěvek na roční jízdné městskou hromadnou dopravou (Lítačka)
  • příspěvek na stravování formou elektronické stravenkové karty
  • příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních jubileích
  • dětské skupiny pro děti zaměstnanců
  • možnost získání služebního bytu
  • pracoviště v centru Prahy

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Praha 1, Jungmannova ul.
  • Termín pro odpověď do
    09.09.2021