ELEKTROINŽENÝR (M/Ž)

Aktuálně pro Operační centrum našeho partnera hledáme kandidáty, či kandidátky na pozici Elektroinženýr (M/Ž). Budete pracovat na světových projektech v oblasti energetiky, námořního průmyslu, zpracovatelského průmyslu v oblasti těžby a další.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • Inženýrská činnost v oblasti elektro dodávek v různých fázích projektu:

    • Příprava elektrotechnické dokumentace
    • Návrh elektroinstalace
    • Autorský dozor
    • Uvádění do provozu

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro, VŠ výhodou
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (spolupráce se zahraničními zákazníky)
  • Samostatnost, ochota cestovat a chuť pracovat v mezinárodním týmu
  • Odbornou způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb.

Nabízejí:

  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova (home office) s finančním příspěvkem

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

IT mimo škatulky

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Roční finanční bonus
  • 25 dní dovolené
  • Každoroční revize mezd
  • MultiSport karta
  • Možnost se vzdělávat – interní/externí odborné kurzy, jazykové kurzy a konference
  • Stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do mzdy)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z měsíční mzdy navíc)
  • Možnost dalšího kariérního růstu v ČR i po celém světě
  • Kancelář s dobrou dopravní dostupností
  • Možnost nákupu akcií společnosti
  • Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu (platí pro Ostravskou pobočku)
  • Notebook a mobilní telefon
  • Asistenční linka – odborné psychologické poradenství
  • Volno navíc při mimořádných životních událostech a podpora nastávajících rodičů
  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)
  • Firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy a další)
  • Zvýhodněné volání i pro soukromé účely (až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele)
  • Slevy u partnerů (gastronomie, nákup automobilů, vlaková doprava atd.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Brno