Hledáme Java developera

U nás v Rohlíku měníme pravidla hry v nakupování. Šetříme našim zákazníkům čas a zachraňujeme je od front u pokladen. Nejsme jenom e-shop, máme naprosto unikátní logistický systém a vlastní megasklad, na což je nabaleno spousta srdcařů, kteří se snaží Rohlík posouvat pořád dopředu.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • Rohlík.cz
  • Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8 – Karlín

Popis pozice

Hlavní náplň tvojí práce by byl vývoj Rohlíkovského systému od warehouse systému až po webové rozhraní. Je to práce na projektu, který reálně mění retailové prostředí na českém trhu. Hledáme zodpovědného a chytrého kolegu, kterého baví psát elegantní a jednoduchý kód. Analytika, který rád řeší problémy a přichází věcem na kloub.

Používáme agilní metodiku, ale nebudeme předstírat, že se jedná o čistý a ukázkový SCRUM. Používáme především frameworky Spring MVC a Spring data. Nasazujeme na Tomcatu a verzujeme v GITu. Samozřejmě bys úzce spolupracoval s kolegy z testingu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java Spring Tomcat GIT Linux

Výhodou

React Spring Boot Docker Kubernetes OpenShift ElasticSearch

Softskills

zodpovědnost komunikančí schopnosti samostatnost kreativita

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Nabízíme ti práci na zajímavém projektu - nejsme jen e-shop, máme superrychlý provoz a unikátní logistiku, která musí šlapat perfektně. Vyznáváme otevřenou firemní kulturu, kde stále nejlépe funguje lidská domluva. Máme také, ale i přeci jen hmatatelnější benefity, které se dají shrnout fomrou odrážek.

  • Flexibilní pracovní doba
  • multisport karta
  • kávu, čaj atd. to je samozřejmost, ale určitě vybočujeme naší nekonečnou zásoba nanuků
  • na základě systému hodnocení od svých kolegů můžeš získat vouchery na nákupy u nás v Rohlíku, příspěvek na nákup knih nebo oblečení a elektroniky.

Proč si vybrat tuto nabídku

Pro vývojáře je určitě zajímavé, že nabízíme inhouse projekt, kdy zadavatelem je kolega vedle v kanceláři, takže když je něco nejasného, tak se můžeš lidsky zeptat. Vývoj je u nás velmi rychlýa realease každý druhý den není vyjímkou, takže okamžitě vidíš změny a funkcionality, které naprogramuješ. Pokud přijdeš s nějakou novou technologií nebo řešením, tak pokud námtotaky dává smysl, tak je implementujeme a to bez složitého schvalovacího kolečka.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8 – Karlín