Java Programátor Senior

Jsme nadšení IT profesionálové, naším posláním je pomocí ICT technologií usnadnit lidem život, zefektivnit jejich práci a firmám poskytnout konkurenční výhodu. Zkrátka - dáváme technologiím smysl. I když jsme každý jiný, sdílíme společné vize a hodnoty a vzájemně se podporujeme. A protože pořád rosteme, zrovna teď máme příležitost pro další šikovné a přátelské lidi, klidně i pět:) na pozici: Senior Java Programátor

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co tady může být pro Vás zajímavé?

Tak například:

  • Platformu a moduly, na kterých budete pracovat, budou využívat desítky tisíc uživatelů.
  • Naše /a teda i Vaše/ řešení bude splňovat nejnovější technologické požadavky.
  • Je tady důraz na cloud, workflow parametrizaci, top požadavky pro řešení bezpečnosti a testovatelnosti.
  • Píšeme hezký kód a codereview v procesu využíváme na maximum.
  • Vážíme si samostatnosti, ale vždy tady budete mít někoho, s kým se poradit a nové a lepší řešení je vždy vítané.

 Co je fajn znát a jaké technologie tady využiji?

Nové řešení musí splňovat nejnovější technologické požadavky a tohle je náš techstack:

  • Java, JavaEE, Maven/Gradle, Spring, Springboot, JPA/Hibernate/MyBatis, Angular nebo i React.js, mikroslužby, cloud a Domain Driven Design,git, SQL, XML…
  • Samozřejmě nemusíte ovládat vše, ale už musíte mít něco za sebou a rychle se se znalostmi posouvat dopředu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert

Pozice

Java developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ještě Vám může Komix nabídnout?

  • Určitě oceníte náš zavedený systém odborného vzdělávání, vč. certifikací.
  • Vaše pracovní doba bude flexibilní a doladíme i možnosti home office.
  • Bude u nás prostor pro vlastní inovace a nápady.
  • Zkušenosti můžete získat na různých projektech s různými technologiemi.
  • Vše doplňujeme širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (od HW vybavení, přes stravenky, sick-days, homeoffice, 4,5 týdne dovolené, karta Multisport, kurzy AJ, až po vstupenku do ZOO a další benefity, které nám doporučí sami kolegové.

Proč si vybrat tuto nabídku

Tak například: Máme moc pěkné uzavřené kanceláře, kde je výhodou i chutné kafe a čerstvé ovoce, kontakt a popovídání si s kolegy, ale samozřejmě můžete částečně pracovat i z domova. Obdobné projekty řešíme i v Mladé Boleslavi, pokud Vám tahle lokalita vyhovuje lépe. Zaujali jsme Vás a chcete vědět, jak dál? Tak to máme radost! Rádi Vás poznáme, pokud plánujete být s námi jako zaměstnanec nebo i kontraktor. Pošlete nám pár slov o Vás, co Vás baví, co umíte. Oceníme třeba i ukážku práce nebo kus kódu, nebo odkaz na Linkedin profil nebo Vaše portfolio, nebo samozřejmě, můžete nám poslat i klasické CV. Ozveme se Vám obratem a domluvíme se na detailech a setkání u nás. Snažíme se vše zorganizovat efektivně a rychle a ve většině případů a projektů si můžeme plácnout už po 2. setkání. Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Drtinova 467/2a