Java vývojář

V Trisbee zjednodušujeme a zlevňujeme přijímání bezhotovostních plateb pro offline i online firmy, živnostníkům a neziskovkám. O naší práci přemýšlíme, pracujeme rychle, ale najdeme si čas i na zábavu. Budujeme firmu, která bude mít pozitivní dopad jak na lidi v České republice, tak ve zbytku Evropy.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Koho potřebujeme?

Člověka, který si užívá práci ve startupu. Někoho, kdo chaos mění v pořádek a potřebuje se stále posouvat dál. Komunikace v rámci týmu a se zákazníky je naprostým základem našeho byznysu. Technické znalosti jsou samozřejmě důležité, ale jde nám hlavně o kritické myšlení, komunikaci, práci v týmu a kreativitu. Hledáme někoho, kdo bude součástí týmu a společně budeme pomáhat firmám k získávání dalších zákazníků, protože jejich úspěch je i náš úspěch.

Technické znalosti

  • Pokročilá znalost PHP nebo Java
  • Zkušenost s databázemi MySQL nebo PostgreSQL
  • výhodou znalost Spring framework, Docker

Co budeš dělat?

  • Příprava produktů pro expanzi do Evropy
  • Rozšiřování stávajícího API
  • Učit se nové věci :)

Co za to?

Pracovní dobu si můžeš uspořádat, jak budeš chtít, ale zároveň vyžadujeme nutnou dávku zodpovědnosti. Na pozici pravé ruky CTO se můžeš přímo podílet na projektu s globálním dosahem a doslova stát u jeho zrodu.

www.trisbee.com/cs/prace/developer.java

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior

Pozice

Java developer PHP developer

Výhodou

PHP Spring framework Docker

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 7 Letná