JAVA DEVELOPER

Jsme společnost teamIT s.r.o., která je součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Obvykle máme otevřených okolo 50-70 IT pozic, ale neinzerujeme všechny. Pokud Vás tedy inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat Váš profil s Vaší představou, a to na e-mail jobs@teamit.cz

Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

Java Developer

◌﴿ KOHO HLEDÁME ﴾◌

Pro našeho klienta, z oblasti bankovnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Java Developer do týmu Internetového bankovnictví. Pozice je v Praze, na full-time, s možností využít 3x týdně Home office (po zapracování). Používané technologie: Java (v.11), Wicket, Spring Boot Framework(2.X) , WAS, Oracle. Nutnou podmínkou pro účast ve výběrovém řízení jsou zkušenosti ze sektoru bankovnictví.

◌﴿ NÁPLŇ PRÁCE ﴾◌

Vývoj a údržba v týmu Internetové bankovnictví společnosti, je postavena na technologiích Java/Spring, WAS, Wicket, Oracle.

V jádru internetového bankovnictví jsou implementovány veškeré produkty a služby, které jsou poskytovány koncovým zákazníkům, a tento tým je jeden ze tří, které jsou za jádro internetového bankovnictví zodpovědné. Tým je odpovědný za implementaci požadavků přicházejících od business útvarů/tribů.

◌﴿ OČEKÁVANÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI ﴾◌

Zkušenosti s technologiemi:

  • Java
  • Spring Framework
  • WAS
  • Oracle
  • Wicket

◌﴿ VÝHODOU JE ﴾◌

Zkušenost s technologií Angular

◌﴿ NABÍZÍME ﴾◌

Přivítá Tě prima parta pohodových lidí
Dlouhodobý servis - ty pracuješ, my se staráme
Rozmanité projekty
Lokalita pracoviště: Praha, blízko metra
Alokace: Fulltime
Délka alokace: Dlouhodobá spolupráce
Home office: Možnost 3 dny v týdnu na HO
Spolupráce na živnostenský list/IČO
!Faktury platíme do 3 dnů!
5 500 - 7 000 CZK/MD (výsledná finanční částka bude záležet na prokázaných znalostech)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

JAVA WICKET ORACLE SPRING FRAMEWORK WAS

Výhodou

ANGULAR

Softskills

TÝMOVÝ HRÁČ

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Informace o pozici

Mzda 110 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Antala Staška 510/38, 140 00 Praha 4, Krč