Senior Java Developer/Team Leader

Homeoffice HPP
Komerční banka Praha - Stodůlky, náměstí Junkových 2772/1
Náš tým pracuje na prioritním úkolu transformace banky, jehož cílem je přinést bankovní produkty zaměřené na digitální klienty. Zavádíme moderní principy vývoje jako agilní přístup, mikroservisní architekturu, CI/CD, DevOps a další.

Hledáme nadšeného Java Developera do týmu, jehož cílem je poskytovat obchodním a servisním aplikacím (např. mobilní banka, internetové bankovnictví) informace o veškerých produktech a obchodech s klienty. Pozice je zajímavá pro nadšence nových technologií s konceptuálním myšlením a tahem na branku.

Vedle vývojových aktivit budete odpovídat za metodické vedení 8 členného týmu vývojářů a testerů. Vedení týmu bude činit přibližně 1/5 vašeho pracovního času.

Pracovní náplň

  • Budete se podílet na agilním vývoji a provozu back-endových systémů pro správu flexibilních nabídek bankovních produktů a klientských kontraktů, které jsou základem nově vytvářené IT architektury pro tvorbu, prodej a servis produktů klientům
  • Nečeká vás jenom programování, ale i spolupráce na koncepčním rozvoji našich komponent, nastavení standardů vývoje, zavádění nových metodik a technologií do našich řešení, zavádění DevOps přístupu

Co od Vás očekáváme

  • Seniorní znalost programování v Java 11, Spring Boot 2.x, Spring 5.x
  • Znalost SQL databázových systémů pro vývoj řešení (používáme Oracle, PostgreSQL)
  • Zkušenost s technologiemi a přístupy Docker, Kubernetes, mikroservisy
  • Orientace v UML modelech
  • Dobrá znalost angličtiny – slovem i písmem (jednání s dodavateli a zahraniční podporou)
  • Schopnost efektivně spolupracovat v týmu
  • Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, ochota

    Výhodou pro Vás bude nebo u nás získáte

    • Znalost práce s integračními platformami, zejména Apache Camel
    • Zkušenost s programováním v Angular 10 (možnost zapojit se i do FE vývoje)
    • Přesah do IT architektury
    • Zkušenosti s vedením týmu

    Jaké jsou benefity?

    Nabízíme Vám:

    • Jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých projektech a aktivitách
    • Práci s nejnovějšími technologiemi, možnost čerpat best practice od profesionálů v oboru IT
    • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
    • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění TOP zaměstnavatel 2020
    • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
    • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
    • Odměny jako bonus za skvělou práci nebo za doporučení kolegy
    • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, flexibilní pracovní dobu, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu.

    Hledáme

    Česky - plynule
    Anglicky - domluvit se
    Úroveň: Senior
    Úroveň: Expert

    Nabízíme

    • Typ odměny
      Odměna/Plat
    • Vzdálená práce
      Homeoffice
    • Pracovní prostředí
      Moderní
    • Typ práce nebo projektu
      Moderní technologie Transformační projekty

    Další informace o pozici

    • Typ smlouvy
      Interní pozice (HPP a další)
    • Typ pracovního úvazku
      Plný úvazek
    • Typ firmy
      Velká firma nebo korporace
    • Místo pracoviště
      Praha - Stodůlky, náměstí Junkových 2772/1