Java Developer | Full-remote, HPP 100-140.000Kč/měsíčně

Pokud NECHCEŠ pracovat v korporátu, pracovat na projektech s mizivým či nejasným dopadem, nebo na projektech se zastaralými technologiemi bez perspektivy rozvoje, seznam se s námi!

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

CO VÁS ČEKÁ A KDO JSME?

Zaměřujeme na služby, které mnoha lidem zlepšují kvalitu života. Pomáháme jim k finanční nezávislosti, vedeme je s jistotou k největším životním rozhodnutím. Unikátním způsobem propojujeme svět financí a realit. Abychom klientům dokázali nabízet služby v té nejvyšší kvalitě a současně našim konzultantům co nejvíce usnadnili práci, procházíme nyní digitální transformací. Tato přeměna nás posouvá z čistě obchodní firmy s technologickou podporou do pozice technologické firmy věnující se oblasti obchodu.

  • Naše IT je tak akorát velké (aktuálně 55 lidí, 30 z toho vývojáři) a naše struktury jsou poměrně ploché – žádné vrstvy „mezimanažerů“.
  • Naše architektura a DevOps dali dohromady state-of-the-art GitOps „mikro“servisní platformu, na které stavíme nové produkty a v rámci kterých se naučíš nové věci nebo něco nového nás
  • Náš core business je sám o sobě velmi vitální, plus v rámci digitální transformace se pohybujeme fintechovými směry, kde o skvělé výzvy není nouze
  • Naše cíle nejsou malé, ale stejně tak ani naše radost ze společné práce či vášeň pro věc

Projektů máme širokou paletu:

  • Provizní systém a jeho ekosystém, včetně podpůrných systémů integračních atd.
  • Klientský portál
  • CRM/portál pro konzultanty
  • Mobilní aplikace pro konzultanty/mobile CRM extension
  • Integrační platformy na partnerské společnosti

Technologie, se kterými se u nás můžeš potkat:

  • Vše nové stavíme na GitOps platformě: Kubernetes, Helm, ArgoCD, OpenSearch, etc. – detaily dáme rádi v rámci společného rozhovoru
  • Plně automatizované pipelines máme postavené na GitLabu
  • Vyvíjíme primárně na Spring Boot, JPA/Hibernate, Angular, Java 11, v roadmapě je 17
  • Jsme zastánci automatizací a to také v oblasti testování, např. provizní systém pouští v rámci CI/CD cca 25000 testů.
  • Vyvíjet lze v Idee či Eclipse, ale třeba nám rozšíříte obzory
  • Vše máme v Jiře & Confluence a na operativní komunikaci máme Mattermost

POŽADAVKY:

  • Praxi v Javě a z ní plynoucí vyzrálá znalost Java ekosystému a souvisejících technologií a postupů - hledáme seniorní vývojáře
  • Trochu konkrétněji si představujeme seniorní znalost napříč věcmi jako je JPA/ORM, Spring boot či JEE, DB systémy, build systémy, CI/CD přesah atd., ale nemusí to být exaktně takto
  • Schopnost nejen navrhovat a psát dobrý kód, ale i tvořit kvalitní testy
  • Zkušenosti s mikroslužbami jako bonus
  • Samostatnost a proaktivní přístup – vlastní analýza, vyhledání chyb, návrh řešení nebo odvahu se zeptat, když si neví rady

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Pracujeme z domova, ale také máme možnost využít kanceláře v Praze, Plzni nebo Českých Budějovicích.
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijko
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Vlastní organizace náplně práce

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Full-remote, pouze ČR