Medior PHP Developer - online objednávkový systém

Jsme StringData, česká softwarová společnost s vlastními sw produkty podporující kritické back-office procesy našich zákazníků (spolupracujeme s 10/10 bankami v ČR a dalšími finančními institucemi, farmaceutickými a energetickými společnostmi). Máme za sebou přes 1000 dodaných projektů, jednu realizaci v rozsahu 11.500 MDs. Je nás něco přes 100, ceníme si naší přátelské a nekorporátní atmosféry. Nejsme svázáni procesy ani hierarchií, věříme si a děláme co nás baví.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Do týmu Ondry Kozla hledáme PHP vývojáře, který ovládá starý dobrý tech stack a baví jej vývoj přímo v PHP.

Používáme technologie: PHP7 (bez frameworku), MS SQL, JavaScript

Tým: U nás najdeš zkušené kolegy programátory, kteří mají dlouhodobou znalost a zkušenost s oběma vyvíjenými systémy. Táhneme za jeden provaz, vzájemně se podporujeme a respektujeme individuální potřeby každého z nás. Jsme dospělí, nabízíme volnost, očekáváme zodpovědnost. Takto nás to teprve společně baví.

Věnoval by ses jednomu z následujících projektů:

Pro spol. Sodexho, která je jednou z největších firem v oblasti stravenek a benefitů v ČR, dlouhodobě vyvíjíme jejich core systém na objednávku stravenek a benefitů pro jejich firemní klienty. Nyní pracujeme na dalším vývoji a proto potřebujeme dalšího programátora, který se připojí k našemu stávajícímu 6ti člennému týmu.

Co ti nabízíme:

  • Rovnováhu pracovního a soukromého života
  • Tým, kde panuje pohodová a podporující atmosféra
  • Máme jasné cíle a deadliny, ale zároveň nabízíme volnost v pracovní době a nikdo nikoho nemikromanaguje. Důležitá je pro nás kvalita odevzdané práce. Prostě si věříme.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP JavaScript MS SQL

Softskills

Proklientský přístup Osobnostní zralost Smysl pro zodpovědnost

Jazyky

Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

CO NABÍZÍME?

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Flexibilitu: flexibilní formu spolupráce, homeoffice, týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování, kafetérii v hodnotě 14 000 Kč ročně na odpočinek, zdraví a vzdělávání
  • Společné firemní akce a pravidelné snídaně - na dobrovolné bázi samozřejmě:-)
  • Firemní tarify s neomezeným voláním, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky a přátele
  • Možnost bezúčelové a bezúročné půjčky
  • Podporu osobního a profesního rozvoje

Proč si vybrat tuto nabídku

Máme otevřenou kulturu, jednáme férově a chceme, aby nás to společně bavilo. Proto vycházíme vstříc tomu, co kdo z nás potřebuje. Téměř nic není u nás nemožné. Nabízíme flexibilitu spolupráce i rozsahu. Táhneme za jeden provaz a umíme se společně pobavit v práci i mimo ni.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4, remore