PHP vývojář pro autonaklik.cz

Autonaklik.cz je největší online agregátor vozů v ČR, nadto poskytující lead management dealerům, zahrnující marketing, management vozů a poptávek, burzu poptávek, a to vše založené na datech a statistice.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledáme PHP vývojáře pro projekt autonaklik.cz

Jsme nula - inovační studio plné nápadů, vyvíjející vlastní digitální produkty healthcare, ecommerce, fintech a další.

Mezi naše klienty patří například taxi služba Bolt, EUC jsme pomohli spustit službu telemedicíny Lékař online 24/7. Máme také své vlastní projekty jako například e-autosalon autonaklik.cz nebo home security služba BEDO.

Naším cílem je digitalizace celého segmentu prodeje aut.

❓ Co tě u nás čeká

- Budeš pod křídlem zkušeného tech leada, od kterého se toho hodně naučíš.

- Home office a pružná pracovní doba.

- Zajímavá finanční odměna a potenciál podílu na zisku firmy.

- Práce v absolutně přátelském prostředí.

- Nekonečný kávovar, ovoce a sladkosti na Praze 4.

- Možnost být součástí progresivního podnikatelského prostředí a startupů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

PHP developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Proč si vybrat tuto nabídku

Ve firmě poskytujeme příležitost podílet se na několika projektech zároveň. Našim vývojářům umožňujeme vstupovat do diskuzí nad novými projekty a rozvíjíme tak jejich businessový přesah.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 4