PHP senior programátor

Jsi dobrý v PHP a baví tě backend? Jsi zaměřený na výkon a nezhroutíš se při prvním problému v kódu? Tak právě Tebe hledáme.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Chceš pracovat na zajímavých projektech? Jsi dobrý v PHP a baví tě backend? Zajímá tě rozšířená realita? Máš logické myšlení a nezhroutíš se při prvním problému v kódu? Pokud jsi odpověděl ano, tak hledáme právě Tebe.

Co bude tvoje práce

Vývoj a správa vlastního softwaru, ve kterém pracují kolegové.

Speciální projekty typu rozšířená realita, prvky umělé inteligence a další činnosti, které usnadní život našim zákazníkům.

Vývoj nových webových aplikací a rozhraní, práce na backend.

Testování a ladění komplexních programových celků a složitých úloh.

Analyzování procesů, legislativních a technických podmínek a požadavků uživatelů.

Co bys měl dobře ovládat

PHP, SQL, JS, HTML a CSS, XML, jQuery.

Hodí se Python, C#

Výhodou jsou zkušenosti s programováním desktopových aplikací pro Windows (Delphi, C++, Visual Basic, apod.).

Nabízíme ti za to

Perspektivní práci ve firmě na hlavní pracovní poměr, popřípadě ŽL.

Home office nebo kancelář? Jak ti to vyhovuje – doporučujeme alespoň 1 den v měsíci být v kanceláři v Opavě nebo v Praze (koordinační schůzka, lze vyřešit i vzdáleně).

Firemní benefity

příspěvek na stravu,

příspěvek na penzijní připojištění,

mobil a PC,

využití firemního auta k soukromým účelům.

Moderní úkolový/projektový způsob odměňování závislý pouze na Tvém výkonu – týdenní odevzdávací plán (sám si řekneš kolik práce chceš na další týden). Čím víc práce odvedeš a vyřešíš problémů, tím větší odměna Tě čeká.

Tví kolegové na si na této pozici nejčastěji přijdou na 90-120 tisíc kč měsíčně.

Přátelský a neformální kolektiv.

Práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií a možnost profesního růstu

Jsi senior, dokážeš pracovat na projektu sám, ale i v týmu. Nikdo nebude za tebou stát a kontrolovat každý Tvůj krok, ale přesto budeš mít k dispozici kolegu, který Ti v případě potřeby rád pomůže.

Ozvi se nám na email jobs@datasw.cz a staň se členem týmu. Napiš nám něco o sobě a domluvíme si schůzku. Nástup je možný ihned.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP SQL JS HTML a CSS XML jQuery

Softskills

logické myšlení

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 90 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Opava nebo z domu
Termín pro odpověď do 15.10.2021
Termín nástupu 01.11.2021