Zkušený SENIOR PHP Developer

Projekty se rychle rozrůstají a my mezi nás rádi přivítáme posilu v podobě zběhlého a šikovného PHP developera. Jsme Imatic Software a šijeme informační systémy a weby přímo na míru našim klientům. Mezi ně patří třeba Alza, VŠEM, Still, Trivi a.s. a mnoho dalších. Kromě toho jsme spolehlivá parta lidí, co chce společně vytvářet slušnou a odpovědnou firmu. Důležitý je pro nás nejen výsledek naší práce, ale i samotný průběh.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co Vám můžeme nabídnout:

  • systematickou práci na údržbě a rozvoji bankovních systémů
  • účast na dlouhodobém projektu ve stabilním vývojovém týmu
  • pružnou pracovní dobu a možnost home-office 2 dny v týdnu
  • potřebný HW & SW, aby se ti dobře pracovalo
  • odpovídající finanční odměnu
  • možnost být součástí progresivního podnikatelského prostředí
  • zázemí zavedené nadnárodní finanční skupiny

Co bychom si přáli od Vás:

  • alespoň 5 let praxe na vývojářské pozici
  • dobrou znalost PHP, Oracle, MySQL, Git
  • udržovatelný a čitelný kód doplněný testy
  • spolehlivost, pečlivost a důslednost
  • schopnost dotahovat věci do konce a převzít zodpovědnost za svěřené úkoly od projektového manažera
  • zájem o korporátní a bankovní odvětví

Zaujalo Vás to? Pokud ano, ideálně nám zašlete stručný životopis. Ukázky Vašich prací nebo odkaz na LinkedIn profil nám určitě s rozhodováním pomůžou. Budeme ale rádi, když si s námi zajdete třeba na oběd, kde zjistíme, zda jsme vzájemně kompatibilní. Potkat se samozřejmě můžeme i na online callu.

Těšíme se na setkání a ceníme si Vašeho času!

Štěpán, CEO

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP SQL

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha