Senior PHP developer

Pro většinu webů, e‑shopů či aplikací chystáme backend na míru, a tam, kde to dává smysl, nasazujeme naše CMS psané ve frameworku Nette. A právě s jeho vývojem a implementací nyní potřebujeme pomoc.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI U NÁS BUDEŠ PRACOVAT

  • PHP 8+, Nette framework 3.1+
  • MariaDB, MySQL
  • ElasticSearch, Nextras ORM, RabbitMQ, Redis
  • PHPStan, Composer
  • Git, Bitbucket pipelines, Docker
  • Apitte, Postman
  • Vlastní infrastruktura (externí DevOps), AWS
  • Naše CMS

CO TĚ JAKO PHP DEVELOPERA V SUPERKODERS ČEKÁ

Nejčastěji budeš dělat na středně velkých webech, e‑shopech či webových aplikacích (800+ hodin práce). Tvým úkolem bude vyvíjet a nasazovat naše CMS, včetně jeho propojení se systémy třetích stran, psát API a společně s projektovým týmem navrhovat architekturu a strategii vývoje.

Pro představu, v poslední době jsme pracovali například na:

  • mojecalibra.cz
  • postel.cz
  • balistas.cz
  • alkohol.cz

Pracujeme v malých samostatných týmech, které řeší svoje projekty. Neboj se, že by tě to odřízlo od zbytku firmy. V SUPERKODERS si všichni pomáháme, děláme si code reviews a ti, kteří mají s daným typem práce nejvíce zkušenosti, kdykoliv poradí těm méně zkušeným.

Každý týden máme navíc rozvojový (čistě technický) meeting. Na něm řešíme postřehy k projektům i samotnému CMS. Plánujeme vylepšení a organizujeme je do roadmapy. O rozvoj CMS se tak dílem staráme všichni, nápady pak do reality přetavuje dedikovaný full-time architekt.

Na projektech budeš spolupracovat také s frontend developery, kteří patří mezi nejlepší v Česku. UI si implementují sami, takže to nemusíš dělat ty. Naší společnou vizí je předělání CMS na headless a na frontendu výměna Latte za React.

Otestovanou práci odevzdáváme projekťákovi, který si zkontroluje výsledek. Jakmile je vše schváleno a hotovo, vystavujeme automatizovaně na vlastní infrastrukturu.

JAK SE TĚ IDEÁLNĚ PŘEDSTAVUJEME

  • Máš zkušenosti 3 roky a více s programováním v PHP.
  • Znáš framework Nette nebo máš zkušenost alespoň s jiným frameworkem.
  • Pracuješ s SQL databázemi a ještě raději s ORM.
  • Verzuješ v Gitu.
  • Rád pracuješ v týmu.
  • Jsi precizní, své výstupy testuješ a zajímá tě i výsledná user experience.
  • Sleduješ novinky a baví tě učit se nové věci.
  • Máš logické a analytické myšlení a hledáš řešení neřešitelného.
  • Nesnášíš stereotypní úkoly a proto miluješ automatizaci.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP Nette MariaDB ElasticSearch MySQL

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat 3× týdně z domu (více dle individuální domluvy).
  • Možnost výběru nadstandardního notebooku Mac/Win, externího monitoru a dalšího příslušenství.
  • Možnost Work&Travel – to pro nás není prázdná fráze.
  • A spousty dalších drobností pro zpříjemnění práce.

V ČEM JE PRÁCE U NÁS JEDINEČNÁ

KAŽDÝ DEN SE UČÍŠ NĚCO NOVÉHO
Žádné sekání pořád těch stejných věcí jako na výrobní lince – weby, webové aplikace a e‑shopy vyvíjíme zásadně na míru, takže každý projekt je jiný. Budeš mít spoustu prostoru pro své nápady, kreativitu i aplikaci nových technologií. A k ruce špičkové vývojáře, kteří ti kdykoliv poradí nebo tě navedou.

HNED OD ZAČÁTKU MŮŽEŠ MĚNIT FIRMU
Naše struktura je tak plochá, jak to jenom jde. I jako nováček můžeš hned od prvního dne promlouvat do záležitostí firmy a cokoliv změnit. Nebo třeba vymyslet, jak daný web či aplikaci postavíme, pokud tě napadne lepší než původní postup. Konstruktivní zpětnou vazbu nebo kritiku vždy vítáme.

PRÁCE, KTERÁ MÁ SMYSL
Knihy Dobrovský, Český rozhlas, Invia, Preciosa. U nás budeš dělat na projektech, které často slouží stovkám tisíc nebo milionům lidí. Když pak klient na schůzce popisuje, jak jsou jeho klienti z nového e‑shopu nadšení, protože je mnohem rychlejší a přehlednější, je to pocit k nezaplacení.

Proč si vybrat tuto nabídku

V našem týmu nemá hlavní slovo šéf, ale ten, kdo má nejlepší nápad. Dostaneš u nás svobodu, možnost profesně růst a podílet se na různorodých projektech. Pracovat budeš se špičkovými vývojáři, kteří ti budou každý den oporou. To stejné očekáváme i od tebe. U nás pochopíš, co je to super tým.

Informace o pozici

Mzda 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Brno