Senior vývojář PHP, TypeScript, MSSQL

PHP, MSSQL, TypeScript, OOP, MVC, Tracy, Symfony and Laravel components, Linux, Git, Selenium. Freelancer, 800,- CZK by hour gross, min. 75% time of week, full remote. English to write a source code, Czech to better understand wireframes, tasks and our data. Min. 3 – 5 years of practise or very high interest in learning new things.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Tech requirements – short version

- PHP, MSSQL, TypeScript, OOP, MVC, Tracy, Symfony and Laravel components, Linux, Git, Selenium.
- English to write a source code, Czech to better understand wireframes, tasks and our data.
- Min. 3 – 5 years of practise or very high interest in learning new things.

Co děláme

- Vytváříme informační systém pro formu Dendera a.s. s potencionálem prodeje pro další firmy, které se zabývají kusovou a malosériovou strojírenskou výrobou. Ač se to na první pohled nezdá, tato práce má svá specifika, svá data a dobou ověřené postupy.
- Informační systém vytváříme vícejazyčný a modulární jako balíčky Composeru - adresář, katalog výrobků, materiálů, nabídek, objednávek, řízení výroby, strojů, front práce, různé typy skladů, nastavení, statistiky apod. Vše kromě účetnictví pod jednou střechou.
- Data pro náš systém sbíráme postupně ze starších systémů a databází a postupně integrujeme zkušenosti a píšeme migrace různého typu.
- V tomto oboru je kladený důraz na dlouhou životnost produktu a proto se nevážeme k žádnému mainstreamovému monolitickému frameworku. Snažíme se jít moderní cestou OOP, používáme vlastní MVC a klíčové knihovny tak, abychom na ně měli vliv a nedělali přílišnou magii. Používáme Composer, PHP 8.3, Tracy laděnku ale i další užitečné balíčky, které se nám nechce psát a saháme do Symfony nebo Laravelu.
- Bezpečnost bereme opravdu vážně, chráníme se pomocí CSP, proti XSS, SQL injectům, proti Session highjackingu, CSRF i dalším.
- Jedeme na Rocky Linuxu a data ukládáme v Microsoft SQL. Jsme pokročilí a prošli jsme si stádiem ORM cukrátek. Proto používáme SQL, víme, jak indexovat naše data a máme dobrou vrstvu na usnadnění práce s SQL.
- Front-end kód píšeme v TypeScriptu od začátku, vyvíjíme verzi pro prohlížeč i pro Electron deskopovou klientskou aplikaci řízenou dotykem.
- Když něco nemáme, přiznáme to – nemáme příliš testů, prozatím. Potřebujeme jich více takže Selenium a TypeScript vítán.
- Kód verzujeme v GITu a máme svůj Gitea server. Práci si evidujeme v Tracu a dohlíží nám ji další externí kolega.

Koho hledáme

- Hledáme živnostníka, který má ustálené pracovní návyky ve svém domácím prostředí.
- Samostatného člověka, který umí:
- porozumět wireframe a textovému zadání,
- dokáže odhadnout, jak dlouho může jeho práce trvat,
- navrhnout si další strukturu databáze a aplikace,
- postará se o to, aby měl všechna data,
- naprogramuje a otestuje všechny případy.
- Hledáme i člověka, který umí i jen část toho, co děláme, práci si rozdělíme.
- Je třeba si uvolnit alespoň 75% času týdně, méně nemá příliš smysl, systém je rozsáhlý.
- V budoucnu bude nutné se o systém a data dále starat. I v tomto s Tebou můžeme počítat?

Co za to

Stávajícímu vývojáři platíme za hodinu v hrubém 800,- Kč.
Systematiku evidence práce a faktur Ti pořešíme.

Kontakt

Hlavní vývojář: Tomáš Flídr, tomflidr@gmail.com, +420 724 479 802

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP TypeScript MSSQL OOP MVC Tracy Git Selenium Linux

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 45 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Full remote