Procesní architekt Junior

BZ Company Internacional, s.r.o. logo

Hledáme talentovaného juniora na pozici procesního architekta, který se nebojí výzev a má ambice růst v dynamickém a inovativním prostředí online světa. Nehledáme nikoho extra vystudovaného, důležité jsou vlastnosti, které máš a budeš je moci u nás zúročit. Jako klíčový člen našeho týmu budeš mít příležitost stát se profesionálem ve vytváření a optimalizaci procesů firem a institucí napříč různými obory.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
45 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Budeš:

  • Intenzivně spolupracovat s našimi klienty a snažit se porozumět jejich potřebám. Poté budeš přímo jim na míru navrhovat efektivní řešení procesů s využitím ICT.
  • Detailně analyzovat a dokumentovat stávající procesy, navrhovat inovativní zlepšení a implementovat tyto změny.
  • Úzce spolupracovat s testerem a programátory při realizaci a zajišťovat, že finální řešení splňuje všechny požadavky, na kterých si se s klientem dohodl.
  • Představovat a obhajovat realizovaná řešení přímo u klienta.

Co očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Příjemné a profesionální vystupování.
  • Schopnost logického myšlení a analytických dovedností.
  • Koncepční myšlení, strategický přístup, důslednost.
  • Technické myšlení je velkou výhodou.
  • Platný řidičský průkaz a ochotu jezdit za klienty na schůzky, které máme zejména z Olomouckého, Jihomoravského a Moravskoslezského kraje. Může se ale stát, že bude potřeba jet i dále.

Co nabízíme:

  • Nástup dle domluvy.
  • Stabilní a motivující finanční ohodnocení.
  • Pracoviště v Olomouci nebo v Brně.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office dle domluvy.

Pokud Tě tato pozice zaujala a cítíš, že splňuješ uvedené požadavky, neváhej nám zaslat životopis a motivační dopis na email :  prace@bzcompany.cz

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:

Pozice

Procesní analytik Architekt

Jazyky

Česky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 45 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Olomouc,Brno