Frontend vývojář

Hledáme člověka, který si užívá práci ve startupu. Někoho, kdo chaos mění v pořádek a potřebuje se stále posouvat dál.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • Trisbee
  • Samozřejmě z domu, jestli bydlíš na Kanárech, tak klidně taky

Popis pozice

Hledáme

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

React developer Javascript developer

Základní dovednosti

React ES6 REST API GIT

Výhodou

Next.js Firebase Google Cloud Run Styled-components Zapier Mailgun

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Pracovní dobu si můžeš uspořádat, jak budeš chtít, ale zároveň vyžadujeme nutnou dávku zodpovědnosti. Jestli budeš pracovat z domu, kanceláře nebo z Kanárů nám je jedno (část našich členů týmu jsou ze zahraničí). Když už za Můžeš se přímo podílet na projektu s globálním dosahem a doslova stát u jeho zrodu. Přátelská komunikace v týmu je samozřejmostí, proto pokud není něco jasné, každý rád poradí a pomůže. Jelikož stále rosteme, tak kromě finančního ohodnocení nabízíme také procenta ve firmě

Proč si vybrat tuto nabídku

V Trisbee zjednodušujeme a zlevňujeme přijímání bezhotovostních plateb pro offline i online firmám, živnostníkům a neziskovkám. O naší práci přemýšlíme, pracujeme rychle, ale najdeme si čas i na zábavu. Budujeme firmu, která má pozitivní dopad jak na lidi v České republice, tak ve zbytku Evropy. Právě aktuálně expandujeme do Itálie a Španělska.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Samozřejmě z domu, jestli bydlíš na Kanárech, tak klidně taky