React Developer

Homeoffice Freelancer
Valatron s.r.o. Praha 140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
react

Valatron je pražský software house a dodavatel IT specialistů. Pomáháme našim klientům tvořit funkční softwarová řešení. Našimi hlavními doménami jsou tvorba webových, mobilních a desktopových aplikací, robustních backendových systémů a outsourcing IT specialistů.

Zakládáme si na důvěře, dlouhodobosti, stabilitě a flexibilitě. Díky nadstandardním vztahům s našimi klienty máme projekty z různých odvětví napříč nejrůznějšími technologiemi. Cílem je získat ten nejzajímavější projekt, za nejlepších možných podmínek a obsadit ho ideálním kandidátem tak, aby byla spokojenost na všech stranách.

Součástí spolupráce je i možnost osobního růstu a dalšího technologického rozvoje.

React developer

CO VÁS ČEKÁ:

  • vývoj webových aplikací s využitím HTML5, CSS3 a frameworku React
  • tvorba znovupoužitelných modulů a knihoven
  • optimalizace komponent pro maximální výkon na široké škále zařízení podporujících různé webové prohlížeče
  • tvorba flexibilní a dobře strukturované front-end architektury spolu s nezbytnými API pro komunikaci s back-endem

KLÍČOVÉ DOVEDNOSTI:

  • výborná znalost HTML 5 a CSS 3
  • velmi dobrá znalost JavaScriptu
  • velmi dobrá znalost knihovny React a obecných postupů vývoje
  • zkušenost s návrhem RESTful APIs
  • znalost způsobů managementu stavů v React aplikaci (Redux, Context API, Hooks)

VÝHODOU BUDE:

  • znalost Visual Studio Code IDE
  • programování pomocí metodologie BEM
  • znalost testování pomocí JEST a Selenium
  • Zkušenost s React Native
  • zápis stylů prostřednictvím Sass
  • obecná znalost moderních postupů a nástrojů pro buildování a post-processing aplikací

Co je potřeba

  • Úroveň
    Medior Senior Expert
  • Praxe
    2 roky
  • Vzdělání
    VŠ student
  • Jazyky
    Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Mzda
    80 000 - 140 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Mzda
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Jaké jsou benefity?

  • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • přátelské prostředí firmy specializující se na zakázkový vývoj (bez korporátních zvyklostí)
  • hardware vybavení – možnost volby mezi výkonnými laptopy a desktopy, monitory 2K/4K s uhlopříčkou 32 palců
  • pružnou pracovní dobu a možnost home office
  • práci v kanceláři (nikoliv v open-office), relax zónu
  • kanceláře blízko metra Vyšehrad
  • spolupráci v menším týmu vývojářů
  • kurzy, certifikace a mentoring
  • MultiSport kartu
  • firemní akce a teambuildingy

Na tuto pozici nehledáme uchazeče skrze agentury.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Praha