React native junior/medior developer

Hledáme do týmu programátory na pozici frontend (React native). Budeš součástí menšího týmu developerů, se kterými se budeš podílet na vývoji převážně vlastních projektů, takže je budeš dělat srdcem a Toggl bude až na druhém místě :-).

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co Tě na dané pozici čeká?

  • Kromě programování se dostaneš i do styku s návrhem a testováním, takže věz, že práce rozhodně nikdy nebude rutinní.
  • Vše jedeme formou agilního řízení, takže nebudeme tolik času ztrácet s vymýšlením ideálních řešení, ale prostě je uděláme a ono se to podá :-).
  • Hledáme člověka s citem k designu, který umí React native.
  • Náplní práce bude naprogramovat vzdělávací mobilní aplikaci od základů a přidat tomu moderní design.

S jakým stackem se setkáš?

  • Vše jedeme přes GitHub a pak to letí na Heroku nebo DigitalOcean, ale nejsme úplný konzervy, takže klíďo použijeme i jiný server.
  • Používáme primárně Vue.js a Nuxt.js, občas React. Pro mobilní aplikace pak jedině React Native.

Co nabízíme?

  • Hledáme člověka na full-time, ideálně většinu času v kanclu, kde se nám prostě všem maká líp, ale postupem času určitě nebude problém mít 1 až 2 dny v týdnu homeoffice.

  • Jsme otevřeni i práci kompletně na remote, ale to bychom se individuálně domluvili :-).

  • Jedním z našich hlavních benefitů je to, že po zhruba roce spolupráce nabízíme podíl ze zisku z našich projektů, takže kdo chce budovat vlastní projekty a mít na nich větší zájem než jedna faktura, tak si určitě našel/našla ten správným tým!

  • A jelikož se peníze vždycky hodí, nabízíme našemu budoucímu kolegovi odměnu 250 až 350 Kč na hodinu podle zkušeností a délky naší spolupráce.

Jak probíhá výběrko?

  • Pošli nám své CV a porfolio, pak si dáme osobní či online schůzku a dál už to půjde samo :-).
  • Žádný protahování od nás nečekej, fakt nemáme zájem ani čas dělat tři kola a pak si uvědomit, že vlastně nikoho nepotřebujeme :-).

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

React developer

Základní dovednosti

React native

Výhodou

Předešlé zkušenosti Cit k designu

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jedním z našich hlavních benefitů je to, že po zhruba roce spolupráce nabízíme podíl ze zisku z našich projektů, takže kdo chce budovat vlastní projekty a mít na nich větší zájem než jedna faktura, tak jsi určitě našel/našla ten správným tým!

Proč si vybrat tuto nabídku

Kromě toho, že se nejsme zaměstnanci a především se tak nechováme, máme myšlení nastavené tak, že chceme uspět. Chceme něco dokázat. Takže pokud nechceš klasický zaměstnanecký benefity, o půl pátý skončit a mít chuť něco pořádně dokázat, pak jsi na správné adrese!

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Hradec Králové