Webový analytik

WEB ANALYTIK – pozice spadá pod digitální marketing, hledáme pro maloobchodní řetězec, který se i přes vysoký počet zaměstnanců snaží udržet mezi nimi rodinnou atmosféru. Zaměstnance vnímá jako to nejdůležitější, co má a chce, aby pro každého z nich, byl zákazník na prvním místě. O své zaměstnance dbá, pracuje na jejich rozvoji, a přeje si, aby svou práci a firmu měli rádi.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Pozice
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pro našeho klienta – významnou FMCG společnost – hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:

  • práce s Google Analytics 4 a Google Tag Manager
  • analýza webu i aplikace a hledání business příležitostí
  • nastavení automatických reportů
  • odhalování slabin v rámci webu a návrhy na efektivní úpravy
  • vyhledávání cross-function možností
  • vytváření srozumitelné analytické dokumentace pro IT
  • spolupráce s ostatními kolegy (PPC, SEO, UX, obchod, kontroling, věrnostní program…)
  • porozumění zákaznickým potřebám (prostor pro vlastní research)
  • skrze insighty z dat přispívat ke zlepšení UX
  • školení a podpora ostatním členům týmu
  • aktivně se bude vzdělávat v oboru a novinky bude sdílet s ostatními členy marketingového týmu

Kvalifikační požadavky:

  • zkušeností s pokročilou webovou analytikou
  • znalost Google Analytics 4, Google Tag Manager, BI nástroje a Excel
  • schopnost obhájit své názory na základě získaných dat
  • samostatnost, schopnost zorganizovat si práci, systematičnost a dobré komunikační dovednosti
  • znalost AJ na komunikativní úrovni

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Analytik

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • garantovaný 13. měsíční příjem
  • smlouva na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní globální společnosti
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zaměstnanecké slevy
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost home office
  • zvýhodněné volání pro přátele a rodinné příslušníky

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 09.04.2023
Termín nástupu 01.04.2023