Senior Business Analytik | onsite | 7 000 - 8 000 Kč MD rate

Pro našeho klienta, jednoho z největších poskytovatelů telekomunikačních služeb v ČR - společnost disponující jak zaběhnutými, renomovanými systémy, tak i moderními technologiemi, které společnosti pomáhají udržovat silné postavení na tuzemském telekomunikačním trhu - hledáme posilu do týmu na pozici Senior Business Analytika.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Do týmu, jehož úkolem je realizovat rozsáhlý integrační projekt s těžištěm v doméně SAP, hledáme Senior Business Analytika, který bude hrát klíčovou roli v řízení a zastřešení oblasti business analýzy po celou dobu životního cyklu projektu.

  • Spolupráce na business zadání pro výběrové řízení na implementačního partnera;
  • Spolupráce s business vlastníky při přípravě funkčních a nefunkčních požadavků, analýza požadovaných reportů za svěřenou oblast;
  • Příprava a vedení workshopů s business vlastníky a implementačním partnerem ve všech fázích projektu (FIT GAP analýza, solution design, implementace, UAT);
  • Průběžnou údržbu procesních flow, procesní map a business požadavků v aplikacích, jako jsou JIRA, EA (Enterprise Architect) a SAP Solution Manager (ALM);
  • Zajištění korektního průběhu životního cyklu souvisejících dokumentů v rámci projektu;
  • Tvorbu business části zadání pro případné Change Requesty, které vzniknou během průběhu projektu;
  • Tvorbu dopadových analýz týkajících se zákaznického vývoje ve srovnání se standardní funkcionalitou;
  • Příprava, komunikování změn a zajištění adopce businessem v to-be procesech;
  • Komunikace s uživateli, systémovými analytiky, architekty atd.;
  • Spolupráce na přípravě a údržbě harmonogramu projektu;
  • Monitoring rizik, příprava reportingu ve všech fázích projektu.

POŽADAVKY:

  • Minimálně 5 let praktických zkušeností v oblasti business/ procesní analýzy s důrazem na metodické a obsahové zastřešení Business zadání v rámci implementačních projektů;
  • Zkušenost s prací v nástrojích v JIRA, EA (SAP Solution Manager (ALM) výhodou nikoli podmínkou);
  • Analytické myšlení, cit pro detail a strukturovanost, preciznost;
  • Komunikační dovednosti pro efektivní komunikaci se zúčastněnými stranami, jasné vyjádření myšlenek a schopnost naslouchat ostatním;
  • Zkušenost s přípravou a vedením workshopů s větším počtem účastníků;
  • Dovednost v plánování a řízení času;
  • Schopnost adaptace na změny a rychlý vývoj situace;
  • Znalost účetních, daňových procesů a reportingu nutností.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior

Pozice

Analytik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 130 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha - Full onsite