IT Analyst | Remote | 6 000-7 000 Kč MD rate

Pro našeho klienta v oblasti B-to-B businessu hledáme nového kandidáta na pozici IT Analyst. Firma neustále vytváří inovativní projekty pro své klienty od základu a uvádí je na trh.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Pozice
Spolupráce
  • Freelancer
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

O POZICI:

  • Shromažďování informací pro požadavky/případy použití;
  • Provádění podrobné analýzy požadavků/případů užití;
  • Příprava uživatelských příběhů a definice Hotovo do stavu „Připraveno pro vývoj“ pro tým;
  • Spolupráce s týmem UX/UI na přípravě, aby bylo zajištěno, že budou splněny všechny obchodní požadavky
    obrazovky a toky;
  • Zajištění, že všechny obchodní požadavky budou splněny funkčním procesním tokem a proveditelnými daty
    Modelka;
  • Práce s integrační dokumentací SaaS a partnerů za účelem přípravy podrobných „smluv o rozhraní“;
  • Shromažďování zpětné vazby od vývojového týmu a odpovídání na otázky týkající se požadované funkčnosti a designu;
  • Spolupráce na získávání zpětné vazby od firmy/uživatelů a začleňování změn do vývoje;
  • Podpora PO a QA při testování implementované uživatelské funkčnosti;
  • IT analytik může také převzít roli spoluvedoucího týmu často nezbytnou pro správný vývoj funkčnosti
    a uvolnitelné funkce;
  • Buďte otevření obchodním cestám za účelem setkání s klienty.

Jedná se o projekt na rok minimálně a pozice je spojená s velmi zajímavým cestováním - první tři měsíce, 10 dní v měsíci cestování do Kataru... zbytek klidně z domova nebo z kanceláře v Praze. Upozorňuji, že na pozici je zároveň potřeba mít plynulou úroveň angličtiny a být otevřený/á formě cestování.

POŽADAVKY:

  • Umět připravit popis funkčnosti a chování aplikace ve formě, kterou IT umožňuje tým pro vývoj v nástrojích Atlassian (Confluence a Jira);
  • Umět naplánovat práci pro tým logicky na základě perspektivy vztahů mezi příběhy a úkoly;
  • Komunikační dovednosti;
  • Znalost UML diagramů a BPMN diagramů;
  • Pochopení dokumentace API, schématu DB, JSON a XML;
  • Základní znalost SQL a nástrojů pro analýzu výkonu, jako je GA a Firebase;
  • Preferujeme mezinárodní zázemí/zkušenosti;
  • Mít myšlení týmového hráče s praktickým přístupem a komunikačními dovednostmi;
  • Plynulá angličtina (další jazyky výhodou).

Upřednostňujeme zkušenosti a znalosti implementace/integrace s produkty v těchto oblastech:

  • ERP systémy;
  • Systémy zákaznické podpory;
  • Systémy řízení kampaní;
  • Nástroje pro analýzu webu/aplikací.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

  • HPP i IČO;
  • Možnost pracovat na dálku;
  • Kreativní práce v přátelském kolektivu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Místo pracoviště Praha