IT Business Analytik - Payments | 6000-7000 Kč MD rate | 4 dny onsite, 1 den offsite

Pro klienta v oblasti bankovnictví hledáme IT/Business Analytika. Banka s nejdelší tradicí na českém trhu, mnohé z produktů a služeb jsou jedničkami. Jsme přátelský a inspirativní tým, který se vzájemně obohacuje a učí. U nás budete mít možnost spolupracovat na inovativních projektech, které hýbou světem digitálního bankovnictví.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Pozice
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Pomáhat být lídrem na českém bankovním trhu
  • Aanalyzovat požadavky s dopadem na platební aplikace, navrhovat vhodné řešení pro aplikační systémy (např. Internetové a mobilní bankovnictví George, Payment Hub atd.)
  • Ptechnickou specifikaci a dokumentaci pro interní a externí dodavatele systému
  • Pracovat v inovativním agilním prostředí (squady, standupy...)

POŽADAVKY:

  • Máte základní přehled v oblasti tuzemského a zahraničního platebního styku (Domácí platby, SEPA, SWIFT)
  • Máte prokazatelné zkušenosti s business, aplikační a integrační analýzou
  • Máte znalost nástroje Enterprise Architect a UML+BPMN notace
  • Máte zkušenosti s řízením rozsáhlých integračních dodávek mezi více systémy
  • Jste komunikativní a máte jasné a srozumitelné vyjadřování i v anglickém jazyce
  • Umíte sladit požadavky a dosáhnout kompromisních řešení napříč více rozdílnými zájmovými skupinami (ERSTE Group, Česká spořitelna, externí a interní dodavatelé IT řešení)
  • Umíte podporovat ostatní členy týmu, máte snahu s nimi vycházet a vždy společně hledat to nejlepší řešení pro klienta Jste se setkali s technologiemi jako je SOAP, Kafka, REST, SQL, Oracle, Swagger, OpenAPI, YAML, XML, JSON
  • Umíte podpořit vaší práci i systémovými testy (např. SOAP UI, POSTMAN / Insomnia)
  • Preferujete spíše týmovou práci on-site (s jedním dnem HO týdně)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

SEPA SWIFT Enterprise Architect

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře Zadání, která dávají smysl, protože se podílíš na jejich formulování Každodenní společné hledání nejlepších cest, např. jaké funkce přidat Jistotu osobního rozvoje – code reviews, sdílení zkušeností, odborná školení, workshopy

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 140 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha | 4 dny onsite, 1 den offsite