Senior Analytik | Marketingový výzkum

Jsme marketingová výzkumná agentura a do týmu kvantitativního výzkumu hledáme zkušeného analytika. Čeká na tebe práce s daty, sociologická šetření, příprava reportů pro klienta. Zní to jako něco, co by tě mohlo bavit? Pošli nám životopis!

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Pozice
Spolupráce
  • HPP
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jak bude vypadat tvá práce?

Budeš součástí týmu Quantitative Research, zpracovávat budeš primárně data z online sběrů, ale dostaneš se také k jiným kvantitativním metodám.

  • V první řadě Account Managerům pomůžeš s návrhem dotazníku a zkontroluješ, že je vše metodologicky správně.
  • Potom se dotazníky pošlou na respondenty a ty čekáš na sběr dat. Mezitím řešíš další projekty v jiných fázích nebo kontroluješ termíny online sběrů.
  • Sesbíraná data je potřeba očistit, vytřídit a sumarizovat podle předem stanovených kritérií.
  • Pak je tvým úkolem v datech hledat insighty, tedy to nejpodstatnější pro klienta.
  • Na závěr tvoříš report (PowerPoint), hraješ si s grafy, nadpisy a celkovým vizuálem.
  • Po projektu tě čeká debrief, kde si s kolegy řeknete, co se povedlo a co je potřeba do příště zlepšit.

Pracujeme převážně s SPSS, Excelem a Rkem.

Hledáme kolegu který...

  • má background v sociologii nebo marketingovém výzkumu (ať už z agentury nebo na straně klienta)
  • rád si vyhraje s vizuální prezentací výsledků
  • dokáže pracovat s SPSS nebo R Studiem
  • domluví se bez problému anglicky ????
  • vyžívá se v různorodé práci, protože to, co děláme rozhodně není nuda a stereotyp

Dostaneš se k projektům pro více klientů a také z různých oblastní podnikání, nahlédneš do zákulisí jejich businessu. Osobní zodpovědnost za doručení výsledku a flexibilita práce u nás jdou ruku v ruce.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

SPSS Excel R Studio Angličtina

Softskills

Pečlivost samostatnost grafický cit

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Týden dovolené navíc a po 5 letech v NMS až 6 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba a možnost občasné práce z domova
  • Sick days
  • Dotovaná Multisportka
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro tebe i rodinu
  • Výuka angličtiny na pracovišti
  • Interní bonusový systém Bonusly
  • Občerstvení ve společných kuchyňkách
  • Firemní vzdělávání a společná knihovna
  • Příspěvek na hlídání dětí během rodičovské dovolené

Proč si vybrat tuto nabídku

U nás dostaneš možnost pracovat s nejmodernějšími nástroji marketingového výzkumu. Čeká na tebe také celá řada zajímavých benefitů a hlavně super kolegové, kteří spolu rádi tráví čas i mimo práci.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště U Nikolajky 13, Praha 5