Business Analyst (Front End) - Permission Model Squad

Pro našeho významného klienta z bankovního prostředí hledáme Business Analyst (Front End) - Permission Model Squad.Jak by vám sedla role spojky mezi businessem a IT na digitálně-transformačním IT projektu?

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledáme analyticky založeného člověka, který umí především komunikovat. A to jak s různými členy svého squadu (UX designery, vývojáři, testery…) tak i se zadavateli.
Až dokončíte analýzu téhle pracovní nabídky, těšíme se, že se nám ozvete. Rádi vás poznáme!

Hledáme nového interního kolegu/yni do týmu Permission model, který spravuje systém centrálního řízení přístupových a dispozičních práv pro novou digitální éru.

Jsme Scrum tým, který staví většinu řešení na zelené louce a rádi přivítáme někoho, kdo se umí zorientovat
v komplexním prostředí banky a dokáže připravit správné zadání pro SW vývoj.
V našem produktovém backlogu máme také vlastní Customer Journeys s obrazovkami ve všech kanálech Nové digitální banky (mobilní aplikace, internet banking, asistovaný kanál).

Jaké budou klíčové činnosti a odpovědnosti:
Byznys analýza se zaměřením na korporátní segment a jejich potřeby (disponování, zmocnění, zákonní zástupci, atd.)
Spolupráce na tvorbě byznys zadání a příprava návrhu řešení, včetně návrhu obrazovek a integrací na ostatní systémy banky
Spolupráce s Product Ownerem a odpovědnost za svěřenou část backlogu
Rozpad zadání na Epic – User Story – Sub task
Tvorba a správa business dokumentace řešení na Confluence
Analýza a návrh řešení změnových požadavků nebo bugů
Spolupráce na přípravě a realizaci testování

Budete potřebovat:
Zkušenost s tvorbou business zadání a workflow diagramu
Zkušenost s tvorbou systémové specifikace pro mobilní a desktopové aplikace
Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost diskuze s byznys i technickými lidmi
Zkušenost s návrhem REST API (JSON)
Znalost SOAP a REST (SoapUI, Postman, Swagger)
Zkušenost s analýzou logů (Elastic, Kibana)
Zkušenost s agilním způsobem práce a nástroji JIRA, Confluence, Miro, Figma

Výhodou:
Předchozí pracovní zkušenost v bankovnictví
Povědomí o způsobu uvedení nového produktu na trh – Human Centered Design
Znalost business domény přístupových a dispozičních práv v korporátním segmentu
Znalost UML a modelování v nástroji Enterprise Architect

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik Analytik

Základní dovednosti

business analýza rest api SOAP UML EA

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha Stodůlky
Termín nástupu 01.05.2024