Android Developer - Praha

Chceš se podílet na zajímavých platformách pro Android z oblasti sportovního sázení? Baví Tě pracovat s moderními technologiemi a využívat prakticky denně angličtinu? Vyhovovalo by Ti rozložení práce na home-office (cca 2 dny v týdnu) a v zbytek v kanceláři? Pokud ano, ozvi se nám, rádi Tě poznáme, probereme podrobněji zázemí a projekty a třeba se domluvíme na spolupráci?

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jak to bude vypadat?

  • Práce ve 14 členném týmu
  • Komunikace se zahraničním týmem v angličtině
  • Scrum metodika (meetingy, release cycles apod.)
  • Spolupráce na IČO / MD

Jaké technologie a požadavky?

  • Java, Kotlin
    Git, REST API, SQLite
    Komunikativní čeština/slovenština a angličtina
  • Výhodou: websockets, Socket.io, Kotlin multiplatform

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Developer nezařazené

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co můžeme nabídnout?

  • Dlouhodobou spolupráci na zajímavých projektech / aplikacích pro Android
  • Mzdu až 7.000 / den
  • Zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha