Fullstack Developer (React + .Net) - FULL REMOTE

Homeoffice Remote Freelancer
Apsaz Consulting a.s. REMOTE 160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Pro našeho zákazníka, kterým je přední evropská firma v oboru stavebních materiálů procházející robustním procesem digitalizace, sháníme fullstack developera, který ovládá React a .Net. Spolupráce je 100% remote.

Co Vás čeká:

  • budete se podílet na optimalizaci výrobního a dodávkového procesu
  • budete součástí cross-funkčního produktového týmu a získáte tak možnost prosazovat svá vlastní řešení

Zkušenosti:

  • minimálně 3 roky zkušeností s tvorbou větších softwarových aplikací
  • velmi dobrá znalost .Net Core
  • zkušenost s Typescript, React, React Native
  • znalost vývojových postupů jako je CI/CD
  • všestranost v oblasti návrhu REST a API (výhodou GraphQL)
  • výborná angličtina

Co je potřeba

React
.Net
.Net Core
Typescript
React Native
CI/CD
c#

Výhodou

znalost agilního prostředí

Softskills

zodpovědnost
samostatnost
týmový hráč
spolehlivost
  • Úroveň
    Senior
  • Praxe
    4 roky
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Plat
    120 000 - 160 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice Remote
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Jaké jsou benefity?

Benefity:

- možnost full remote spolupráce

- školení, workshopy a kurzy včetně certifikací

- masáže na pracovišti – 45 min za 100 Kc

- volný vstup do ZOO – možné až 4 vstupy

- zdravá bedýnka na pracovišti

- firemní akce – cca 3-4 za rok, pokud COVID povolí

Proč si vybrat tuto nabídku?

Stanete se součástí firmy, kde sdílejí společné vize a hodnoty a vzájemně se podporují. Razí cestu respektu vůči talentu a možnost využívat své silné stránky každý den. Vyznávají lidské morální hodnoty, které jsou o etickém chování se k sobě, bez ohledu k hierarchii firmy.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    REMOTE