Fullstack Developer (React + .Net) - FULL REMOTE

Pro našeho zákazníka, kterým je přední evropská firma v oboru stavebních materiálů procházející robustním procesem digitalizace, sháníme fullstack developera, který ovládá React a .Net. Spolupráce je 100% remote.

Úroveň
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co Vás čeká:

  • Spolupráce s cross-funkčními týmy na tvorbě vysoce kvalitních webových aplikací
  • Vývoj pomocí FE frameworků (React a Typescript) a také BE jazyku C#
  • Psaní čistého, udržitelného a testovatelného kódu (unit, integration a end-to-end testing)
  • Návrh a implementace RESTful API
  • Zajištění dodržování standardů kódování a osvědčených postupů
  • Kontrola kódu
  • Prace v agilním prostředí

Zkušenosti:

  • Nejméně 4 roky zkušeností s tvorbou větších softwarových aplikací
  • Silné zaměření na FE vývoj, rozsáhlé zkušenosti s React a Typescript a dobrá znalost CSS
  • Zkušenosti s BE vývojem v C# ( popřípadě v Javě nebo Kotlinu)
  • Znalost moderních FE frameworků a knihoven (jako např. Next JS, Gatsby)
  • Znalost Azure
  • Alespoň základní znalost Docker a Kubernetes
  • Zkušenosti s testovacími frameworky a osvědčenými postupy (unit, integration a E2E testing)
  • výborná angličtina

Výhodou:

  • Cypress, Selenium nebo jiné E2E testovací frameworky
  • Webpack, rollup, vite, nebo podobné
  • CI/CD
  • DevOps
  • RabbitMQ, NATS apod.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Full stack developer

Základní dovednosti

React .Net .Net Core Typescript CI/CD Azure c#

Výhodou

znalost agilního prostředí Cypress Selenium Webpack

Softskills

zodpovědnost samostatnost týmový hráč spolehlivost

Jazyky

Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Možnost full remote spolupráce
  • Férové a otevřené jednání
  • Školení, vzdělávání a další rozvoj
  • Osobní přístup a otevřené dveře k vedení
  • Pravidelná neformální setkání s dobrým jídlem a pití
  • Výjimečně krátká splatnost faktur (10 dnů)

Proč si vybrat tuto nabídku

Stanete se součástí firmy, kde sdílejí společné vize a hodnoty a vzájemně se podporují. Razí cestu respektu vůči talentu a možnost využívat své silné stránky každý den. Vyznávají lidské morální hodnoty, které jsou o etickém chování se k sobě, bez ohledu k hierarchii firmy.

Informace o pozici

Mzda 140 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 8 (Full remote)